Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont kérjek ballagá...

Milyen telefont kérjek ballagásomra? 14L

Figyelt kérdés
most nyáron júniusba fogok ballagni, és anyának már feltettem a kérdést hogy mi lenne ha kérnék egy új telót, és azt mondta,hogy ha lesznek olyan akciók ,hogy 0 ft-tal el lehet hozni a telefont és ha van olyan ami tetszik és csak ujabb 2 év hüségnyilatkozatot kell aláirni, akkor vesz nekem új telót...most egy samsung star 2 telefonom van és hát hogy is mondjam , elég hamar hamar meg lehet unni : nem lehet rá jó játékokat tölteni, nincs előlapi kamerája, kicsi a képernyője...én egy sony Xperia-ra gondoltam, de nem tudom melyik fajtát válasszam :/ nem értek hozzá és ebben szeretném a segitségeteket kérni :) UI: nem vagyok hisztis p*csa aki mindent megkap szóval ilyen komikat nem kérek köszi:D

2014. febr. 2. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. febr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Emberek ***** válasza:

oké, hogy rossz kategória, de szerintem olyat válassz, ami tetszik. gondolok itt arra, hogy rendszerben melyik tetszik, Android, Windows Phone, iOS

nekem van tapasztalatom mind droid, mind WP téren, ha gondolod írj, és mesélek

2014. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hú,nekem is star 2-esem volt..:D Nagyon sz.r..:D Ajánlom nagyon az LG optimus f6-ot.:) Nagyon jó teló,imádom.:)) 14/L
2014. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi :DD majd megnézem :) de am én androidosat néznék :D
2014. febr. 3. 19:17
 5/7 anonim válasza:
Fosszad ki jól :D Kérjél Sony Z-t :D amivel a vízalatt is lehet fotózni :D
2014. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
olyat akarok *-*
2014. febr. 3. 19:36
 7/7 anonim válasza:
Az Lg androidos..;D 4.1-es van rajta..;))
2014. febr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!