Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia L vagy Samsung...

Sony Xperia L vagy Samsung Galaxy Ace 3 LTE?

Figyelt kérdés
Az árát most ne nézzük (ennek a kettőnek legalábbis). Jöhetnek az érvek illetve ellenérvek.
2014. febr. 2. 14:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
A Samsung mellett az szól hogy ha vigyázol rá akkor legalább 5 évig nem kell másik, a Sonynak meg nagyobb kijelzője és 8 megapixeles kamerája van.
2014. febr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Részemről akkor egyenlőre Ace 3.
2014. febr. 2. 15:31
 3/29 anonim ***** válasza:

"A Samsung mellett az szól hogy ha vigyázol rá akkor legalább 5 évig nem kell másik"


És ez miért is csak a Samsungra érvényes? Ha arra gondoltál, hogy erősebb akkor nem tudom miről beszélsz, ugyanaz a hardver van benne. Ha arra gondolsz, hogy nem romlik el 5 évig, akkor ez Sony-ról is elmondható. Ha arra gondolsz, hogy 5 évig lesz szoftveresen frissítve, akkor ez egyikre sem igaz.


Ugyanaz a két telefon egyébként, Samsung előnye az LTE, Sony-é a nagyobb kijelző, jobb kamera, és a jobb szoftver.

2014. febr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Sia!:)

Nekem Ace 3 LTE telefonom van, és imádom!:) Eddig nem volt rá semmi panaszom. A képek is gyönyörűek, főleg vakuval.

(bár sokan mondják,hogy nem.. de ők meg csak a levegőbe beszélnek..mert az L-nek 'elvileg' sokkal jobb:D)

2014. febr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Hogy mennek a játékok rajta?

2014. febr. 2. 18:32
 6/29 anonim ***** válasza:
Ugyan nem az utolsó vagyok, de én nem találtam olyan játékot amivel gondja lett volna.
2014. febr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
hát nem csak elvileg KICSIVEL télleg jobb (nekem l van havernak ace3 és összehasonlítottuk) (ha valami olyat láttok tőlem hogy bezony nekem táj szólásom van és megszoktam)
2014. febr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

#4


Nem azt mondják, hogy az Ace 3-nak rossz a kamerája, hanem hogy az L-nek szebb, ami 100% igaz, közel sem csak "elvileg".

2014. febr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

#6

Például melyek azok?

#7

Kicsit kétértelmű. Miben hasonlítottátok össze és melyik a jobb?

#8

A kamera nem olyan fontos szempont, ritkán használom, eddig megvoltam a Galaxy Gio kamerájával is elégedve, csak végre vaku legyen benne.

2014. febr. 3. 18:13
 10/29 anonim ***** válasza:
hát nagyjából egy szemszögből lefényképeztünk egy kukát :D és kinyomtattuk egymásmellé tettük a kettőt és megnéztük
2014. febr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!