Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Sony Xperia Z1-em....

Van egy Sony Xperia Z1-em. Nem gyári fülest használtam eddig. Működött rendesen, de egyszercsak nem ismeri fel. Mintha nem dugtam volna be semmit. Miért?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, a fülesnek semmi baja, minden másban működik. Mivel jól szól, ezt szeretném használni továbbra is.

2014. febr. 2. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Dugjál be a SONYba egy MÁSIK fülest, és mondd az eredményt.
2014. febr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
MÁSIK fülessel megy, de EZT szeretném használni. Ötlet?
2014. febr. 2. 15:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor az aljzat, amibe dugod marad mint hibaforrás.

A csatlakozódugók bár elvileg szabványosak, azért ha 1-2 tized mm-t különbözhetnek, talán az nem tetszik a Sonynak.

Ott belül ki-be dugáskor rugózó, elhajló érintkezők vannak.

2014. febr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De akkor miért működött eddig gond nélkül?
2014. febr. 2. 18:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, amit leírsz ebből első blikkre ez következik.

Eddig miért működött? Ha "az eddig működött" után nincs joga valaminek meghibásodni, akkor minden készülék örökéletű léenne. De egyszer eljön az idő, amikor elromolhat és el is romlik.

Ugyan kicsi az esélye amit mondtam, de egyszerűen nincs rá más magyarázat, mint amit adtam....

2014. febr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!