Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor mutatja be a samsung a...

Mikor mutatja be a samsung a galaxy S5-öt és hol?

Figyelt kérdés

milyen újdonságok várhatók?

igaz az hogy 16 megapixeles lessz a kamerája és ha annyi lessz a minőség is 16Gp lessz vagy ez csak parasztvakítás?

mennyi lessz az ára?

nagyobb lessz a képernyő?

teljesítményéröl lhet tudni valamit?



2014. febr. 2. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Annyi biztos, hogy valami LESZ. Valószínűleg tavasszal, március környékén mutatják be, persze nem hazai piacon Koreában, hanem az USA-ban, mert ugye az Applenek ott van akkor nekik is. A tavalyi prezentációból kiindulva, nem nagyon lehet rosszabbat csinálni, majd meglátjuk.
2014. febr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 schumilex55 ***** válasza:

Pár tized collal nagyobb lesz a kijelző, 64 bites procresszora lesz, 3-4 gigabájt ram. Ezek a biztos adatok elviekben.

A többi meg a talán kategória, amiben az ultra HD felbontású kijelző is szerepel, lesz 128GB -os változat is.

Retinaszkenner, vagy talán már ujjlenyomat olvasó mellett döntöttek.


Gondolom ez is 200k forint körül kezd majd.

2014. febr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Maga a 16mp a parasztvakítás. Ilyen kis érzékelőnél már a 12 is kb fölösleges.

!!!A LESZ egy SZ!!!

2014. febr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok, hogy áprilisban lesz bemutatva. :)
2014. febr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

olyan telefonok után mint az s3 meg s4 ki lehet az aki várja az s5-öt?


az egész csillivilli retinaszken meg ehhez hasonló felhasználóbarát funció dolog egy parasztvakítás


használtam s2-t s3-at s4 minit és nincs az az isten h mégegyszer samsungot vegyek

2014. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nekem samsung galaxy ace3 van és meg vagyok vele elégedve. Az meg hogy te letöltesz egy alkalmazást a play-ből és nem működik az nem a telefon hibája.
2014. febr. 2. 18:33
 7/13 schumilex55 ***** válasza:
Hát, a második telefon 64 bites procival, és az első androidos telefon ilyen processzorral. Ez a legfőbb oka amiért sokan várják.
2014. febr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 schumilex55 ***** válasza:

Egyébként az ultra HD videó felvétel gondolom itt is meglesz. Kamerával kapcsolatban.


De egyébként várják itt mások is a sony és az lg új telóit is :D nem csak a samungot, csak ez pont egy ilyen kérdés :)

2014. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem elsőnek a touchwiz-et optimalizálják anélkül úgy se lesz vagyis lesz s3-on nekem allig müködik ez a szemes dolog meg 3 hónapja kezd lassúlni
2014. febr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"olyan telefonok után mint az s3 meg s4 ki lehet az aki várja az s5-öt?


az egész csillivilli retinaszken meg ehhez hasonló felhasználóbarát funció dolog egy parasztvakítás


használtam s2-t s3-at s4 minit és nincs az az isten h mégegyszer samsungot vegyek" ezt úgy értette hogy alapból van az s3-ban is ilyen szemes cucc ami kb semmit se ér

2014. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!