Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom letölteni a...

Miért nem tudom letölteni a Google Play Szolgáltatások nevű dolgot?

Figyelt kérdés
több alkalmazáshoz kellene, mert felajánja de mikor letölteném akkor kiírja hogy hiba
2014. febr. 2. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha kinai a tableted, a Myaudio gyártója illegálisan telepítette a Google Play-t, a Google pedig letiltotta.

Hja, nem akarnak fizetni a kínai-argentin cégek, a vevőket pedig becsapják. Aki ilyen olcsó gagyit vesz, azzal ezt teszik.

2014. febr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Wadmalac ***** válasza:
Valahol láttam hozzá debranded romot, azzal megy. Keresgélni kell guglin.
2014. febr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt ne, trójai van benne.
2014. febr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem olcsó gagyit vettem. és prestigio telefonrólbeszélünk.:)
2014. febr. 3. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Prestigio is kinai, mert az argentinokkal társultak. Normálisan működő tableten nem is kell letölteni a Google Playt, mert gyárilag telepítve van.
2014. febr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én töröltem a gyorstótárát és az adatait is, csak aztán, mikor be akartam jelentkezni youtube-ra, azt írta ki, hogy ehhez frissítenem kell a Google Play Szolgáltatásokat. Frissíteném is, de azt írja ki, hogy hiba történt, és nincs elég memóriám, holott több MB szabad terület van a telómon. Ilyenkor mihez kezdjek? A telefonom S4, lehet ezért nem engedi nekem sem...
2014. márc. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a kisebb kínai-argentin cég nemcsak lopott a Google-tól, ráadásul még a vevőket is becsapta. Ezért vettem inkább Samsungot, nem olcsó, de minden progi licenszes rajta, még a Polaris Office is.
2014. márc. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!