Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pár kérdés Windows Phone 8-ról?!

Pár kérdés Windows Phone 8-ról?!

Figyelt kérdés

1. T-mobile nál mikor lesz elérhető a black frissítés? És mi lesz a verziószáma?

2. Lumia 820 on az alap nokiás zenelejátszóban hogyan lehet rendesen lejátszási listát csinálni (pl pipálgatással) és mire jó az a szívecske a borítókép mellett? Köszi előre is :D



2014. febr. 2. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:

áprilisban lesz elérhető bár a t mobile mindig késik

a szivecske az az hogy látod később gépen is h melyiket jelölted be kedvencnek

2014. febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. T ül a legtovább a frissítéseken, szóval tuti később kapod meg, mint a többiek: [link]

2. az összes szám listájában mész, hosszan nyomsz egy zenén, hozzáadod lejátszási listához, majd elindítod az egyiket, és most játszott lista mentése


a szívecskét nem tudom, őszintén szólva már több mint egy éve használok Lumiát, de még sosem néztem meg, hogy az mire jó, és én Nokia MixRadio-t használok zenehallgatásra :)

2014. febr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 csúnya volna, ha áprilisban kapnák meg a T-sek... szerintem február végéig minden típus megkapja a Black-et, áprilisban meg már a 8.1 jön
2014. febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek

és gépen hol tudom azt a szívecskés dolgot megnézni?

2014. febr. 2. 21:58
 5/5 b95 ***** válasza:

1. Nemsokára kijön a GDR3/Black!

2. Azzal tudod a kedvencek közé tenni a zenéket.

2014. febr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!