Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség az Android és...

Mi a különbség az Android és a Windows Phone között? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 19:29
 1/6 Tengor ***** válasza:

Mi a különbség a linux és a windows között?

Hasonlóságokat könnyebb mondani, mint különbséget!

Hogy melyik a jobb az leginkább a felhasználási területtől függ.

2014. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem személy szerinta wp jön be

sok android telóm volt de egy éve váltottam

nem volt bajom az androiddal csak ujdonságra vágytam és wp-s telót vettem...aztán észrevettem hogy ez nem fagy le nem akadozik

és mostmár nem is váltanék

minden elérhető wp-re is.ugyan nincs kismillió nyakkendőkötő alkalmazás

de a lényegi dolgok megvannak

gondolom mivel közel nincs annyi wp készülék mint androidos így könnyebb optimalizálni

de ez a téma ízlés kérdése

2014. febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A wp szinte soha nem akad egyik windows-os telón sem, mivel az op rendszer alapból úgy van kifejlesztve, hogy ne csak egy 4 magos csúcs telefonnal működjön. Ugyan olyan jól fut a 40.000 Ft-os telón mint a 120.000-esen. Az androidnál erre nem gondoltak, ha veszel egy olcsóbb androidost akkor azzal csak megszívod, mert csakis a jobbak viszik akadás mentesen. A wp-re ez nem igaz.

Az androidnál az embereket az alkalmazásokkal veszik meg tulajdonképpen, mert nagy a kínálat a play storeban, míg a wp áruházban kisebb, ennyi a hátránya. Ebből kifolyólag több vagy arányában több a fizetős alkalmazás.

Én androidot használtam de váltottam wp-re, és nem kellett csalódnom :)

2014. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a wp jobb. Énis android-rol váltottam:))) és életem legjobb döntése volt;)
2014. febr. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt már lehetőségem mindkét operációs rendszert használnom. Nos, nekem inkább az Android jött be. A Windows-on valahogy nem tudtam kiigazodni, ráadásul sokszor lefagyott. Androidon még ilyen nem fordult elő, bár hozzáteszem, azt még csak 1 hónapja használom.
2014. febr. 18. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző nagyon vakon van xD

Mondjuk lehet a rég elavult windowsmobile családról beszél...

2014. febr. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!