Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google playen, hogyan tudnám...

Google playen, hogyan tudnám frissíteni azt az alkalmazást ami eredetileg fizetős?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy alkalmazást (nem Google play-ről, mert ott fizetős), hogyan frissíthetném, mivel nekem nem ajánlja fel, hogy frissítés.

2014. febr. 4. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
hát ez logikus szerintem.
2014. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Vedd meg Google Play-ről, és egyből fogja frissíteni. Nem Playről származó appokat nem fogja.
2014. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dersol ***** válasza:
62%
Sehogy
2014. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 schumilex55 ***** válasza:

Megnézed playen a leírásban a verziszámot, és a googlt használva rákeresel úgy hogy NÉV + VERZIÓSZÁM + apk

Aztán ha van olyan akkor letöltöd, és vagy rámész hogy telepítés és engedi a csak új dolgokat felrakni, vagy letörlöd a régit, és felrakod az újat.

2014. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem értem #2 miért van leszavazva, ez így működik.

Pontosabban fizetős alkalmazások esetén így működik, ha ingyenes verziót szedsz le nem Play-ről azt általában frissíteni szokta.

2014. febr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!