Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP telefon mennyir...

Sony Xperia SP telefon mennyire jó? Akinek az van elégedett vele?

Figyelt kérdés
Az igaz hogy nem lehet kiszedni az akkumulátort?

2014. febr. 5. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
nem lehet kiszedni. de már sok telónak nem kiszedhető egyébként , amik erősebbek .
2014. febr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez nem nagy hátrány? A telefonba helyezhető sd kártya?
2014. febr. 5. 16:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Helyezhető SD kártya, nekem ilyen telefonom van, és nagyon elégedett vagyok.
2014. febr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, az egyedüli hátrány, a WiFi vevője, elég gyenge, valószínűleg az alumínium ház miatt, de ezen kívül más hibája szerintem nincs.
2014. febr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez a WiFi dolog zavaró? Mert szerintem ez fontos dolog! Ez mennyire észrevehető?
2014. febr. 5. 16:44
 6/8 anonim ***** válasza:
nem zavaró. ritkán ledob wifi-ről de utána azonnal vissza is megy magától :) . az aksi h nem kivehető nem hátrány, ha lefagyna(bár kétlem de előfordulhat) akkor az aksi mellett van egy kis gomb, ami kényszerített újraindítást hajt végre :)
2014. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is XPERIA SP-m van és teljesen megvagyok vele elégedve. Az előző válaszoló jól írja a dolgokat. Pl már a Nokia lumia 800-asnak se kivehető az akkumulátora, ha meg lefagy akkor a hátlap alatt ott van a kis gomb amivel kényszerítetten újra lehet indítani (Amióta meg van a telefon még egyszer sem kellet használnom) Wifi-vel nekem sose volt bajom, mindig jól működik.
2014. febr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!
2014. febr. 5. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!