Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo a850 vélemény, tapaszta...

Lenovo a850 vélemény, tapasztalatok? (Több lent)

Figyelt kérdés

Kérdések:

1. A nagy kijelző nem pixeles? Szép rajta a kép?

2. Alkalmazásokat, hogy futtat? Gondolok itt Játékok/programok: MC4, RL3 facebook, youtube, googleplay.

3. A telefonálni rendesen lehet? Másik fél is hallja amit mondok és én is halom amit mond?

4. Mobil internet az hogy van dual simes-nél?

5. A kamerája milyen? Első/hátlapi? Szép éles képeket csinál? Hallottam, hogy nem 5mp a hátoldali, hanem 8mp ez igaz?

6. Ugyebár van a telefon elején egy LED sajátos nevén "led notification". Szóval olvastam, hogy nem a megfelelő módon működik. PL: SMS,Nem fogadott hívás, Facebook üzenet stb... Érkezik lezártképernyő alatt akkor nem villog a LED, csak akkor, ha töltőre dugjuk.

7. Szintén a telefon elején van három érintőgomb, és azokról azt olvastam, hogy nincsenek kivilágítva, szóval este nem lehet látni. Ez okoz némi problémát, vagy megszokható?

8. Ami a telefonon van ROM engedi a játékok/programok telepítését az SD kártyára? Ha nem, akkor ez esetleg ROM-mal kijavítható?

Röviden ennyi :D



2014. febr. 5. 16:58
 1/1 anonim válasza:

1. Nem pixeles. és gyönyörű a képe

2. Recc nélkül futtat mindent... mégis csak 4 mag... hát na :D

3. Nem volt még problémám a telefonálással.

4. Külön beállíthatod Notifc.-ben hogy melyiket használod mobilnetre

5. Sajnos csak 5 mp. Aránylag szép képet csinál.

6. Semmi baja a lednek. Piros folyamatosan a töltődik, villog sárgán ha van mulasztott dolgod.

7. Eddig észre sem vettem hogy nincs kivilágítva... ösztönösen nyúlok mind a 3 gomb után, szóval azzal sincs probléma. :)

(fél éve van meg a drága, van vele sok tapasztalatom)

2014. ápr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!