Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia SP jó telefon?

Sony xperia SP jó telefon?

Figyelt kérdés
A véleményeteket kérném, hogy milyen hardverileg, akadásmentes, kamera milyen. Milyen az akksija, meg, hogy a korszerűbb játékokat, mint pl a gta san andreast elvinné? Meg még, hogy mivel jobb az xperia t, c-től.

2014. febr. 5. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
simán elvisz mindent, én már kipróbáltam a legtöbb játékot, minden tükörsimán futott, akadásmentes, de az android negatív sajátossága befigyel(beakad,belassul) de hála, az erős hardvernek, hamar észhez tér, és végzi a dolgát tovább:) a kamera bőven jó telefonos viszonylatban . azért olyan képet nem készít, meg videót mint egy fényképező-kamera. mivel jobb mint a t? újabb és erősebb proci, és gpu. a C-ről inkább ne beszéljünk az a T-nél is gyengébb avval a ratyi mtk procival :D
2014. febr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1.Válaszoló nak nagyon igaza van!
2014. febr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ha van mit kidobni az ablakon ajánlom a Sony Xperia Z1-et ;) nézz utána sokkal jobb mint amit venni akarsz :D
2014. febr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
és sokkal drágább
2014. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem Xperia SP-m van nyár óta és nagyon szeretem. Szerintem a középkategóriában a legjobb vétel. Kijelzője gyönyörű (720P), nagyon gyors, nálam még semmi nem akadt rajta. 1,7 Ghz két maggal a hétköznapi használatra bőven elég sztem. Egyetlen "negatívum", amikor netezés vagy filmnézés után visszatérek a főmenüjébe, akkor 1-2 másodperc míg betölti az ikonokat, de amúgy hasít.

Kamera: természetes fénynél gyönyörű képeket készít intenzív színekkel, ha sötétebb helyen fotózok netán villan is akkor azért már zajosodik a kép... Video full HD nagyon jó. Akksija nálam 1,5 napot bír ki Wifizéssel, ha Gps-t is tolom akkor estére enni kér. Android 4.3-at még megkapja, azt várom jelenleg is. :-) Mindent összevetve nagyon jó, gyors készülék, sztem bátran megveheted, csalódni biztosan nem fogsz benne!

2014. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!