Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok képet törölni?

Hogyan tudok képet törölni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Samsung galaxy S3-mam van és van 1 óriási problémám. Mégpedig az, hogy nem tudok képet törölni!

Már megpróbáltam mindenféleképpen ,rá megyek a kukára, törlés jó kitörli. 5 perc múlva újra rajta lesz és már van rajta 2000 fénykép amik baromira leterhelik a telefont. Még a dropboxból és a internetes fotókból is. Gépről is próbáltam már de írás védettek :( Lehet én vagyok a hülye de kérlek segítsetek mert lelassítja a telefonom !



2014. febr. 5. 20:11
 1/3 anonim válasza:
Érdekes, hogy 5 perc múlva újra rajta lesz. állítsd vissza gyári beállításokra és próbáld úgy. mit is mondjak, nem valami jó, ha írásvédetté teszi a készükék a fájlokat - hogy gépről se megy.
2014. febr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Wadmalac ***** válasza:
Nem felszinkronizált képek? Mert akkor jóhogy visszajön.
2014. febr. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha visszaállítanám a gyári adatokat akkor mindenem elveszne és azt nem szeretném! :( És a képek azok nincsenek szinkronizálva! Nem tudom mi lehet a baj. Lehet a SD kártya romlott el benne.
2014. febr. 6. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!