Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a telefonom?

Miért nem működik a telefonom?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Play áruházról majd feltelepítettem még délután egy játékot, aztán megpróbáltam elindítani, nem igazán ment, amikor belépett lefagyott stb, de hamar kikapcsoltam a telót, nem próbálkoztam vele sokat, mert már amúgy is merült és már alig volt pár %-on. Után most itthon feltötöttem elindítottam a telót majd a játékot, és ahogy beléptem elsötétült elég hamar a képernyő, megynyomtam hogy világos legyen és lefagyott a teló, most nem emlékszem pontosan de asszem nem tudtam kikapcsolni kézileg így kivettem az aksit, majd visszaraktam és újra próbáltam indítani. Na de itt jön a bib mert azóta nem indul sehogy se be. Annyi történik hogy elindul beadja hogy Samsung Galaxy Ace, majd azt a 3D-s lógóját a Samsungnak, utána simán kiírja hogy Samsung de csak vár egy csomó időt és nem lép tovább csak újból kiadja a 3D-s logót. A telefonom Samsung Galaxy Ace 2. Mi lehet a baj és mit kéne tennem? előre is köszi!

2014. febr. 5. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
2014. febr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a linket megpróbáltam, néztem egy-két videót youtube-on róla, de nem műkődik nekem, próbálom utánozni, ám amikor a videóban a srácnak beindul nekem újratölt...:S


Amúgy pontosan Samsung Galaxy Ace GT-S5830i a telefonom márkája.

2014. febr. 5. 23:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondatban még ace 2 volt. De mindegy. Akkor itt van ez:

[link] de gyakorlatilag ugyan az ennél is csak itt szépen képpel is illusztrálva van.

2014. febr. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, mert alapjáraton fogalmam sincs hogy milyen telóm van, azt hittem ace 2, és most nézem hogy nem is az:D.


Bocs, de ebből a linkből egyáltalán nem értem mit kéne csinálnom, alig ír valamit, csak annyit hogy nyomjam be azt a 3 gombot vagy soft resetnél vegyem ki az aksit majd rakjam be újra. http://www.youtube.com/watch?v=AAgdsyDshHU <-- ez a videó alapján megcsináltam, de nekem reboot-nál amikor újratöltött a 3 közül a legutolsó Samsung logó után nem lépett tovább, hanem megint vissza 3D-s Samsung logóhoz. Nem tudom miért:S. Itt ír a linkekbe amit küldtél reset code-ot de arról pl. fogalmam sincs hol kéri mert sem a videókba amit néztem sem élőbe nem láttam és nem tudom megtalálni..

2014. febr. 5. 23:55
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyébként az a baj hogy amiután a wipe data/factory reset-ben Yes -- delete all user data-ra nyomok és utána nyomok egy reboot system now-t (ahogy a videóban is teszi a srác) akkor nem azt adja ki mint a srácnak nekem, hanem valami hibaüzenetet amit most így este nem tudok lefotózni de majd holnap megpróbálom és szó szerint idézem: nagyjából valami ilyesmi: E_copy log files: can't mount
2014. febr. 6. 00:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Az a 3 gomb arra jó, mintha a menüben kiválasztanád a Gyári adatok visszaállítása opciót. A wipre data/factory reset a recoveryben szintén erre jó. A soft reset meg csak egy sima újraindítás, csak ha épp valamiért nem akar újraindulni akkor az aksi kivételével ezen lehet segíteni.

A kis hibaüzenet töredékére rákerestem és:

[link]

Az egyik válaszadó ajánlása az egész rendszer újratelepítése.

2014. febr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

tudom mit jelent, csak rosszul fogalmaztam meg lehet azért értetted félre...


újra kell telepíteni? azt hogy? mert a gépre nem tudom feldugni a telót mert van ilyen adapterem hozzá, csak az a baj hogy nem jelzi ki a gép (elvileg samsung galaxyval nem szokta és vmi más programmal kell behozni, le is töltöttem azt, de nem sikerült nekem behoznom.)


Nem tudom, ha nagyon bonyolult ez az újratelepítéses dolog szted nem egyszerűbb ha beviszem a telenorhoz (telenoros vok) vagy valami gsm telefonos szervízbe?

2014. febr. 6. 15:21
 8/9 A kérdező kommentje:
Vagy ott szted megjavítják egyáltalán nekem? és ha igen amúgy nagyon drága, vagy csak 1-2 ezer forint?
2014. febr. 6. 15:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem bonyolult, de jó lenne ha gép felismerné, valószínűleg az usb drivert kellene csak felrakni.

[link]

ebben kb. minden le van írva. Ha bonyolultnak találod akkor persze egyszerűbb a szerviz, de ennek a költségét nem tudom mennyi lehet. Én magamnak szoktam megoldani (meg ismerősi körben is sokféle típusnál) a szoftveres jellegű problémákat,

2014. febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!