Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! Kéretlen alkalmazás...

Segítség! Kéretlen alkalmazás került a telefonomra! Hogy tudom törölni?

Figyelt kérdés

Ma délután véletlenül bekapcsolva felejtettem a broututot, mert bealudtam egy kép átküldése közben.

A számitógépen és a telefonon is úgy maradt.

Majd mikor eszembe jutott, jelezte a telefon, hogy letöltöt egy xperia lounge béta nevü alkalmazást!

Nem engedélyeztem, hogy ráketüljön a telefonomra mégis ott van!

A felhasználási feltételeknél rákattintottam arra, hogy NEM FOGADOM EL.

Majd töröltem az alkalmazást, de ennek ellenére rajta van a telefonomon és azt kéri fogadjam el az alkalmazás felhasználási feltételeit!


Pár kérdésem lenne:

Mi ez?

Hogy kerül a telefonomra?

Hogy tudom törölni?

Mégis, hogy lehet az, hogy az engedélyem nélkül oda került?

Csak remélni tudom, hogy nem vette le a pénzemet!

Ha igen kihez mehetek panaszt tenni?


Köszönöm


2014. febr. 6. 06:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is hagyd abba a pánikozást mert gyerekes. Nyilván nem kéretlen alkalmazás, hanem a Sony telefonok egyik rendszeralkalmazása, már csak a nevéből kiindulva.

Nade használjuk a keresőt, mert te nem tudod használni ahogy látom:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


No most már ezt is tudjuk. Most beszéljünk a "broututot" szóról. Komolyan? Tényleg? pff..


Panaszt tehetsz a néphadseregnél és az ombudsmannál. Esetleg a békéltető testületet és a PSZÁF-et is megpróbálnám.

2014. febr. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már bocs, de teljesen jogos a felháborodásom!

Tele az internet különböző kártékony programokkak.

Elég csak egy zenét letöltenem, máris tele pakolja a számitógépet/ telefont kéretlen szarokkal!

Utána meg telepítetthetem újra az egész rendszert, mert lassú lesz mint a tetü.

Tehát teljesen jogos a felháborodásom!

2014. febr. 6. 12:40
 3/3 schumilex55 ***** válasza:
Nem reagálod egy kicsit tú?
2014. febr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!