Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Sony Ericsson Xperia...

Manominator1992 kérdése:

Van egy Sony Ericsson Xperia x10 (a 4") telefonom, nrm tudom mi baja van, mert ha bekapcsolom se kép se hang, csak rezeg mig ki nem vesszem az akkumulátort?

Figyelt kérdés
Került hozzám egy Sony Ericsson x10 4" telefon, a gép felismeri mint se usb flash-t de ha magába bekapcsolom, akkor csak rezeg de a töltést veszi , mert a jelzőfény világit.

2014. febr. 6. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a töltőn egy pár óráig, hogy biztos feltöltődjön, aztán Flashtoollal tedd újra a rendszert.
2014. febr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már teljesen feltöltöttem vagy 6x, amikor kicsit lemerül elkezd rezegni... Most a flashtoolt próbálom, de win8 alatt nem szereti a telefont a gép. de be se kapcsol nem tudom meglátja e így a telefont, lát egy SEMC usb flash-t amit leszedett driver-el felrakok, remélem sikerül.
2014. febr. 6. 17:28
 3/4 A kérdező kommentje:
Flash végig ment... kiírta hogy finish... bekapcsolom rezzen egyet de még mindig se kép se hang vagy 5 perce....
2014. febr. 6. 18:12
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyet rezzen, de utána nem jön be ... fél óra múlva újra bekapcsolom megint rezzen de semmi... 2 közt nem kapcsoltam ki... magától kapcsolt ki.
2014. febr. 6. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!