Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android: sys/module mappa...

Wadmalac kérdése:

Android: sys/module mappa tartalmát ki lehet valahogy másolni?

Figyelt kérdés

Egy tablet romjából akarom kibányászni a TS és GS drivereket. De hiába van root, nem tudok innen mappát kimásolni, mert még a root explorert is folder-loopba küldi, nem lehet lejjebb lépkedni a mappákban, úgy viselkedik, mintha végtelen sok almappa lenne egymás alatt, valójában viszont csak két mappaszint ismétlődik végtelenségig.

Van esetleg lehetőség valahogy, mondjuk ADB segítségével innen tartalmat kimenteni?



2014. febr. 6. 10:45
1 2
 1/12 anonim válasza:

pc csatlakozva bizonyara kitudod masolni csak megkell keresni

Pedig Root jogosultsaggal mar kene neki engedni nekem is root explorer van es barmit enged bar igaz X8-am van

2014. febr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1. Androidos TotalCommanderrel átmásolom a kártyára, onnan már kimenthető.

2. Telepíteni kell a Qtadb klienst a tabra, PC-n futtatni a Qtadb.exe-t és úgy is kimásolható.

Drivereknek fenn kell lenni...

2014. febr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1:

"pc csatlakozva bizonyara kitudod masolni csak megkell keresni"

Megvan. Mármint a tartalmazó könyvtár. de a root ellenére sem lehet mélyebben belelépni, nem tudok lejutni a .ko fileok szintjére, a fent leírt mappa-loop miatt. Mint írtam, a pc usb kapcsolat meg a készülék root mappáját nem tudja mutatni, csak az internal meg external sd mappákat.


#2:

Ellenőrzöm, hátha a TC csodát tesz és kimásolja.

amíg húzom a tabra a TC-t, közben tanulmányozom ezt a QtADB-t.

Jól hangzik ,csak kell hozzá egy olvasós gyorstalpaló. Köszönöm!

Ha esetleg TC-vel átjön a cucc, akkor meg vagyok mentve.


Közben már kínomban kicsomagoltam a rom .img-t, de a .fex fájloknál tovább nem jutok ubuntu/linux nélkül. :)

2014. febr. 6. 12:58
 4/12 A kérdező kommentje:
Yyyyyesss, úgy néz ki, a Total Commander gondolkodás nélkül viszi. Remek, köszönöm!
2014. febr. 6. 13:13
 5/12 A kérdező kommentje:

A rák egye meg, mégse jó. Másol, másol, kész és üres a célkönyvtár.

Csak a QtADB lesz a megoldás.

2014. febr. 6. 13:18
 6/12 A kérdező kommentje:

"Drivereknek fenn kell lenni..."

Konkrétan?

ADB driverek fent vannak (az ADB kompletten telepítve a pc-re, már használtam is sokszor), tablet USB debugging módban, QtADB telepítve pc-n (teljes csomag .dll-lel együtt), tableten is, mindkettő elindítva, usb összekötve és nem látja a QtADB a tabletet, hiába nyomkodom a frissíts gombot. Gondolom vagy driver hiányzik, vagy vmi sorrend rossz.

2014. febr. 6. 13:42
 7/12 A kérdező kommentje:
Közben a TC mégiscsak másolt, viszont a touchscreen meg a g-szenzor (ami nekem kellene, de egyébként az összes dirver) mappákban csak egy 0 kB-os jpg fájl figyel. Érdekes.
2014. febr. 6. 13:46
 8/12 anonim ***** válasza:

" 2. Telepíteni kell a Qtadb klienst a tabra "> Qtadb.apk

Mondjuk innen kezdve már csak egyéni ötletelés próbálkozás segít..

Nekem fenn van a Mobogenie és a MyPhoneExplorer is, lehet ezek "oldalvizén", driverével megy a Qtadb.

Ezt nem tudom..

2014. febr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

....vagy ezzel a kínai csodával valamiért nem kompatibilis. Mert elvileg minden szükséges driver fent van. :)

Néztem a QtADB FAQ-ját is és nem tűnik úgy, mintha bármi kimaradt volna.

2014. febr. 7. 10:24
 10/12 anonim ***** válasza:

Még lehetőség:

Próbáld meg PC-re telepíteni a QTADB_0.7.0-át.

Azt töltsd le, amelynek van lib változata, ebből van már 0.8.0-ás verzió is, az nekem ritkán megy, gyakrabban a 7-es.

Most mondjam, hogy ide is kell driver?

Ez mindig kritikus....

2014. febr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!