Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért iOS 6 operációs rendszer...

Miért iOS 6 operációs rendszer volt az új iphone 5 készüléken, amikor kicserélték?

Figyelt kérdés

Az XY szolgáltatónál vásárolt készülékemmel kijelző, illetve wifi problémám volt, így visszavittem, és egy héttel később kaptam egy új készüléket. Öröm, boldogság volt, de feltűnt, hogy iOS 6 volt rajta, és nem iOS 7. Valamint telefonhívásnál, a hívót nagyon rosszul hallottam, mintha ki lennék hangosítva.

Ezáltal felmerült bennem a kérdés, hogy biztosan új készüléket kaptam-e, vagy egy korábban javítottat vagy egyebet..? :/



2014. febr. 6. 11:32
 1/3 anonim válasza:
Akkor szepen visszaviszed az XY szolgaltatohoz, es elmondod a problemadat. Nem ertem az embereket.
2014. febr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem abban a boltban tudnak segíteni ahonnan vetted
2014. febr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kapsz új telót az egy javított iPhone.
2014. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!