Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem egyezik a 2 imei szám?

Miért nem egyezik a 2 imei szám?

Figyelt kérdés
Vettem egy samsung galaxy s3-at egy gsm boltba és itthon beírtam,hogy *#06# hogy megnézzem az imei számot és összehasonlítsam de nem egyezett a telefon akumlátora alatt lévővel.Ez nagy baj ? Ilyenkor mit lehet tenni ?

2014. febr. 6. 12:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Viszont Imei infonál az egyiknél kiírja a készülék típusát és az adatokat helyesen a másik számnál pedig nem reagál
2014. febr. 6. 12:25
 2/5 anonim ***** válasza:
függetlenként vetted? néha akkor megy el az imei ha függetlenítik. Ilyenkor efs mappa visszaállításával az imei is vissza áll
2014. febr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen.Függetlenként vettem. Szóval akkor nem vertek át ?
2014. febr. 6. 12:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem 100% de van rá esély, hogy átvertek mint írtam függetlenítésnél megy el néha az imei. Esetleg hardver hibás volt és kettő telefonból raktak össze egyet ez is előfordul sok ilyen iphoneal találkozni pl.
2014. febr. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy függetlenítették és azért ment el az imei száma.Egyébként fontos,hogy egyezzen a kettő vagy állítsam vissza ahogy írtad ?
2014. febr. 26. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!