Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másfél hónapos Alcatel Idol...

Másfél hónapos Alcatel Idol készülékemen egy pixeles hibát észleltem!? Szervízbe javítják?

Figyelt kérdés
A képernyő középső részén található egy fehér kis pont..nagyon zavaró, sötétebb színű háttérképnél látszik. A kérdésem az lenne h h került az oda? Mi okozta? Javítják szerintetek?:/

2014. febr. 6. 15:01
 1/5 Tengor ***** válasza:

Ha nem kosz, akkor kijelző hiba, a gyártás technológia tökéletlenségéből fakad.

Javítani nem szokás, a kijelző cseréjével orvosolható. Meg kell kérdezni, hogy garanciálisan cserélik-e.

2014. febr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod! Nem kosz, először én is azt hittem, de sajnos nem..Meglepődtem rendesen mert eddig a telefonjaimnál nem fordult ilyesmi elő. Remélem garanciálisan javítják!:) Ha viszont mégsem lesz szerencsém akkor mennyivel kell számolnom? (Már ami a kijelző cserét illeti..)
2014. febr. 6. 15:24
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagyis garanciálisan kicserélik..:)
2014. febr. 6. 15:25
 4/5 Tengor ***** válasza:

E-bayen 16-19 ezerért van a kijelző + digitizer (bár neked nem kell az utóbbi, külön nem láttam). Erre jön még a szerviz haszna + a munkadíj.

Olyan 25-30 rugóra tippelnék.

2014. febr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:O ez nagyon sok...lehet h nem éri meg megcsináltatni..:/ Nem tudom mi legyen, de utána kérdezek először midenképp. Nagyon remélem h garisan cserélik!
2014. febr. 6. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!