Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5-re milyen képernyővéd...

Iphone 5-re milyen képernyővédő fóliát tudtok ajánlani? Ja és lehet hozzá tokot javasolni.

Figyelt kérdés
Ha lehet ne nagyon vonzza az ujjlenyomatokat. Nem tudom hogy megéri-e üvegből venni. Köszi

2014. febr. 6. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem matt-osat ( anti-glare ) vegyél, az nem ujjlenyomatos, 1000000x jobb a tapintása mint a sima átltátszó fóliának és sokkal nehezebben karcolódik. Cserébe nagyon minimálisan rontja a képernyő minőségét ( nagyon, de tényleg nagyon minimálisan olyan mintha pixelesedne, pedig ez csak a fólia. ). Nekem 1 hete van rajta az új matt fólia, teljesen megszoktam és nem hiszem, hogy visszafogom cserélni normálisra. Üveges képernyődvédőről még nem hallottam, de ez az én hibám. Tokba viszont sajnos nem tudok segíteni.


( Eforchina / Ebay-en, nagyon olcsón jó foliákat találsz ill. egyéb mást )

2014. febr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
[link] erről mi a véleményetek? Fehér iPhonera lenne
2014. febr. 7. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!