Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vegyek?

Milyen okostelefont vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretném lecserélni a két éves okostelefonomat. Minden képpen okostelefont szeretnék, de nem tudom milyet. Lenne néhány kikötésem is:

-A kijelzője érintőképernyős, a mérete 4.2-5 colos/inches legyen, felbontása minél nagyobb

-Legyen benne megfelelő mennyiségű RAM, minimum 512MB vagy nagyobb

-Legyen előlapi és hátlapi kamerája is, a hátlapi legyen minimum 5MPX-es, és legyen vakuja

-Processzora legyen 2 magos vagy nagyobb

-Akkumulátora sokat bírjon (min. 1700mAH vagy nagyobb)

-Android legyen rajta

-Igazából a márka nem számít, APPLE NE legyen, én inkább Samsung párti vagyok, de jó nekem az LG, HTC, ZTE, akár más is.


Fontos lenne az is, hogy ne legyen régebbi fél évnél (mármint attól számítva, amikor kijött), mert az újabb alkalmazásokat nehezebben futtatja majd pár év múlva (tapasztalatból mondom). A keretem rá: 50000-75000 FT, maximum 100000FT. Akinek van tapasztalata, kérem ossza meg velem!


Segítségeteket előre is köszönöm! A hasznos válaszokra megy a zöld kéz! ;)


2014. febr. 6. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:

100 ezerig ezek vannak :

nexus 4, optimus g, xperia sp, samsung galaxy s3 lte

2014. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
ha nem akkarsz fagyásokat tapasztalni akkot lg optimus g ajánlanám
2014. febr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én most ezeket néztem:

Samsung Galaxy Express (kicsit régebbi, de szóba jöhet)

Samsung Galaxy Express 2

Samsung Galaxy Grand

Samsung Galaxy Win

Vélemény róluk? :)

2014. febr. 6. 19:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy Express (kicsit régebbi, de szóba jöhet) felejtős

Samsung Galaxy Express 2 felejtős

Samsung Galaxy Grand felejtős

Samsung Galaxy Win felejtős

2014. febr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Galaxy Express-jó

Galaxy Express 2-gondolom az a kettes mindent elárul,jobb elõdjénél

többit viszont hanyagoljuk.

Nézd meg még az S4 minit az mindnél jobb.100ezerig meg még megéri az S3 LTE és a Note 2 is.

2014. febr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%

Overmax vertis

Ne ijedj meg a nevétől, olvass utána fórumokon. Csak jókat írnak róla, nekem is csak jó tapasztalatom van.Egész új telefonok. A 02 pl év eleji úgy tudom, a 01 pedig talán október körül jött ki. Ja, és nem kerülnek 70-100ezerbe. A 01 5colos, és 45-ért megkapod. 1gb ram, 4magos proci, 8-as kamera hátul, elöl is egész jó, két simes...

Van 4.5colos változat is, annak most hirtelen nem tudom pontosan a nevét, a 02 pedig 4colos. Viszont az elvárásaidnak mind megfelel. A 02-n kívül, a másik kettő még felül is teljesít.:)

2014. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!