Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MyAudio telefon készülékeket...

Dtigenerator kérdése:

MyAudio telefon készülékeket javítanak bárhol a miskolci márkaszervizen kívül?

Figyelt kérdés
Nemrég betört a MyAudio Phone Series 4-em érintőpanele, mögötte a kijelző része sértetlen. Az eddigi érintőképernyős telefonjaimon az érintőpanelt max egy tízesért kicserélték volna, helyben leadtam a telót, visszamentem négy napra rá és megvolt. Itt a MyAudio-t egyik telefonszerviz amit találtam se vállalja, a cég Király utcai része bezárt, a Práter utcai szervizben azt mondták még nem is hallottak a telefonomról (még jó, hogy márkaszerviz vagytok), a miskolci szervizbe meg személyesen nem lehet leadni. Írtam nekik e-mailt, mondtak egy árajánlatot, meg hogy küldjem le nekik a telefonomat mindenestül, fülhallgatóval, stb-vel, és majd odalenn megnézik, aztán mondanak egy fix költséget és javítás után visszaküldik. Nekem ez nagyon kamuszagú. Előre közlik, hogy kábé mennyibe kerül, de fizessek többezer forintot, hogy utólag mondjanak egy árajánlatot, ráadásul Budapesten lakom, tehát ha mit ad isten valamiért késnek, nem tudok csak úgy leugrani Miskolcra, hogy döngessem egy kicsit a recepciós pultot... Van bárkinek bármi ötlete? Alkatrészt se találtam sehol eddig a neten, hogy ott megrendelném és valaki megcsinálná itt Budapesten.

2014. febr. 6. 19:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!