Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Küldtem egy emelt díjas SMS-t...

Küldtem egy emelt díjas SMS-t 1500 Ftért. Nem tudok már több SMS-t küldeni ez azt jelenti, hogy az emelt díjas SMS az előfizetésemből vonódott le?

Figyelt kérdés

Nincs lehetőségem megkérdezni a szüleimtől ezért teszem fel a kérdést itt. Azt hiszem egy alapcsomagom van mert nem szoktam sokat telefonálni és onnan is gondolom mert egy 1600 forintos sms majdnem az összes pénzt levitte. Úgyhogy alapcsomag. És ha jól tudom akkor T-Mobil.


11/F


2014. febr. 6. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a lebeszélhetőségre gondolsz azt nem lehet emelt díjas hívásra/smsre felhasználni.
2014. febr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a választ!

Akkor valószínűleg nem az emelt díjas sms miatt nem tudok hívni/üzenetet írni.

2014. febr. 6. 20:57
 3/3 anonim ***** válasza:

mire küldtél smst ?

mert van olyan lehúzó szolgáltatás is, amelyik egy ilyen után legalább 10ezerrel terheli meg a számlád havonta

2014. febr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!