Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adnátok ötleteket? Okostelefon...

Adnátok ötleteket? Okostelefont szeretnék vásárolni, de mostanság olyan nagy dögök vannak, nekem egy nőies (nem rózsaszín) kellene, ami olyan arányos, hogy elfér a tenyerembe, kezembe. Köszönöm előre is a segítséget!

Figyelt kérdés
2014. febr. 7. 11:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%

Galaxy s4.

Én 14éves vagyok, és ha az én kezem átéri, akkor a Tiéd is kérdező :)

2014. febr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok, ment a zöld pacsi mindenkinek:)
2014. febr. 7. 13:36
 13/18 Wadmalac ***** válasza:

Kicsit el kell gondolkodni, mit is akarsz. Egy érintőképernyős telefonról beszélünk, amin pl. internetezni, chatelni stb. akarsz.

Itt azért a képernyőméret nem egy utolsó szempont. Egy 3" kijelzőn gépelni nem egy élvezet. Olvasni sem.

2014. febr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

ez az autós példa vadmalactól nem éppen helytálló


az androidos telefonokból van a legnagyobb kínálat...ebből adódik hogy nem minden telefonra tudják megfelelően optimalizálni a rendszert, ez persze a hardvertől is függ

de nincs mindenkinek pénze csúcskategóriás telókra, a közép és aljakategóriákban pedig kis tulzással zsákbamacska a vásárlás


iphone-ból csak pár teló van, wp-ből sem sokkal több és minkettő elmarad az androidtól a vele kompatibilis készülékek kínálatának szemszögéből

és 10 db telefonra könnyebb optimalizálni egy rendszert főleg a wp-t hiszen ugy van megcsinálva hogy egy mezei 2magos fél giga ramos vason is akadás és lassulásmentesen élvezhető a felület évekig... az iphone is ügyel ezekre a dolgokra


szóval az android közel sem a megbízhatóságáról híres

kivéve egykét csúcskategóriás darabot és persze az aospos nexusokat

kérdező ezek alapján vásárolj szerintem,jó pár androidos telót elfogyasztottam mire végre hozzámkerült egy wp-s lumia

nem fan vagyok meg pistike, ezek tények és tapasztalatok

ha fontos a megbízhatóság és a hosszútávú kifogástalan működés akkor iphone vagy lumia

2014. febr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

a 14 éves fiu akinek a keze átéri a s4-et az gondolom 6.-os korában 13 kg volt és minimum 2 méter 30

5"-os telót már az átlag kéz nem ér át

4,7-est sem

2014. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
*130 kg
2014. febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
60kg, és 185cm vagyok :D
2014. febr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
50%

én meg 190cm és 105 kg

a kezem 12-es (9-10 az átlag)

és nem érem át XD

nem tom milyen E.T. ujjaid lehetnek haver XD

2014. febr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!