Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi nap böngésztem a netet és...

Tomcatters kérdése:

Mi nap böngésztem a netet és rátaláltam olyan oldalakra miszerint az összes nagy multi cég márkát nem említek - úgy tervezi az okostelefonjait, hogy 14-18 hónapon belül tönkremenjenek miután lejár a garancia, ki mit tud vagy hallott róla?

Figyelt kérdés
2014. febr. 7. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tervezett avulás mindig van, de nem így. A telefonok nagy része normál használat mellett simán bír 4-5 évet. A telefonoknál inkább a fejlődés avultatja a régi készülékeket nem pedig az, hogy tönkremennek.
2014. febr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Gondolom lehetsz vagy 12-16 éves.

Persze, a gyártónak az a jó ha mindig új terméket veszel, de ha így oldanák meg, az rontaná a piaci presztizsüket.

2014. febr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
17 XD
2014. febr. 7. 12:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Én autókról olvastam hasonlót, de hülyeség.
2014. febr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 menta34 ***** válasza:
A tervezett avulás sajnos létezik. Nézd meg a filmet, fent van a youtube-on.
2014. febr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 schumilex55 ***** válasza:
Jaja van valami villanykörte összeesküvés cimű film igen :d
2014. febr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!