Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Sony...

Mi a véleményetek a Sony Xperia Z-ről?

Figyelt kérdés
Ballagásra kapok egy telefont, én az Xperia Z-t néztem ki, de csak akkor kapom meg ha anya el tudja hozni 0 ft-tal...ha meg nem lehet akkor más telefon után néznék...de először is mondanátok véleményt róla? :)pl. mennyire gyors...

2014. febr. 7. 17:25
 1/10 schumilex55 ***** válasza:

0ft -ért havi 20k számla mellett lehet megkapni, de ha ez nem zavar és ki is tudod használni akkor vedd úgy hogy nem is írtam le ezt a mondatot.

Egyébként gyors, laggokat nem nagyon fogsz tapsztalni, és szerintem megéri azt a pénzt amit elkérnek érte.

2014. febr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az úgy nekem nem jó, mert anya azt mondta h csak úgy veszi meg a 2 év hűségnyilatkozatot aláir és elhozza 0 ft-tal, meg esetleg ha azt a havi 1000 ft internetet kifizeti akk még szóba jöhet ...de szted június közepe fele nem fogják eféle képpen akciózni? am 14L
2014. febr. 7. 20:31
 3/10 schumilex55 ***** válasza:

Előfizetésre csak úgy tudod kihozni ha veszel hozzá egy csomagot is.

A szolgáltató oldalán ezekfelvannk tüntetve mikor a telefonra klikkelsz, kivan írva hogy mikkel lehet kihozni.

A nulla forint az azért annyi mert azt mondják hogy oké vidd el ingyen, de akkor két éven keresztül havonta fizess 15-20k forintot.


Nem tudom, abban se vagyok biztos hogy van olyan csomag ami 1000 forint/hó. De biztos kilehet ilyennel is hozni, csak akkor meg a telefon árának java részét kezdőrészletnek ki kell fizetni.

2014. febr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
anya azt mondta h nem akar havonta törleszteni 2 évig :/
2014. febr. 7. 21:18
 5/10 anonim válasza:
Hány éves vagy három mindent anyukád mond neked.
2014. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
14 és lány...és nem dúskálunk a pénzben és nem engedhetnénk meg magunknak egy ilyen telót, csak ha 0-val el lehet hozni
2014. febr. 8. 10:09
 7/10 schumilex55 ***** válasza:

Azzal csak az a baj hogy ingyen nem adnak semmit.

Szolgáltatónál meg mindig drágább a telefon, de ha függetlenül veszed akkor meg ugye egyszerre ki kell fizetni az árát.


Azért van olyan lehetőség hogy ingyen elviheted, mert mellé havi 20k számlát fizetsz nekik, és ez így már mindjárt megéri a szolgáltatónak.

2014. febr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de a 0 ft-ot arra értem ha anya aláir 2 év hűségnyilatkozatot akkor ingyen eltudja hozni a telefont, vagy még az is egy megoldás ha havonta 1000 ft-ot fizet az internet miatt, de attól még a telefon igy is ingyenes, és anya már nem egyszer vett igy telókat :$
2014. febr. 8. 12:32
 9/10 schumilex55 ***** válasza:
Szolgáltatót mond el melyiknél vennétek és akkor elmagyarázom az ottani tarifák mellett.
2014. febr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
telenor
2014. febr. 8. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!