Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elveszett az okostelefonom...

Elveszett az okostelefonom mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 napja tűnt el egy samsung galaxy y típusú telefonom valószínűleg otthagytam valahol, nagyon sokat jelentett nekem, minden képem és adatom rajta volt:( a lakásba már mindenhol kerestem és ha hívom akkor nem elérhető. Meg lehetne valahogyan találni esetleg imei szám alapján?

2014. febr. 7. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Nagyjából semmit... :(

Be lehet(ne) mérettetni hozzávetőlegesen (!) ha felhívnák, de a rendőrség (akinek ehhez lenne eszköze elvileg) ezt nem nagyon teszi (mondhatni semennyire).

Az IMEI kóddal max. annyit tudsz kezdeni, hogyha megtalálod valaki másnál, igazolni tudod, hogy a tied.

2014. febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:(
2014. febr. 7. 19:20
 3/10 Tengor ***** válasza:
77%
Vess rá keresztet! Az adatokért ne bánkódj, ha olyan fontosak lettek volna, készítettél volna mentést róluk!
2014. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha előfizetéses, akkor a szolgáltatónál tiltsd le, mert a te számládra fog majd valaki százezres számlát összetelefonálni. És a szolgáltató be is tudja azonosítani, hol a telefon. Már ha akarja.
2014. febr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
nem nagyon van mit sajnálni azon a telefonon. az alsó kategória legalja. sőt, még alsókategóriának se nevezném
2014. febr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoloó!!!!!! Képzeld én több mint 2 éve azt a telefont 27. ezer ftért vettem ami nekem igen is akkor és most is soknak számított mivel anyukámmal élek aki egyedül nevel és nincs rendes állása nem keres havonta 100 ezren felül képzeld el nem mindenki tud anyuci meg apuci pénzéből drága telefonokat venni! Szerintem gondolkodj el miket írsz! Ja és nekem tökéletesen megfelelt amire én használtam!
2014. márc. 25. 16:58
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja és sajnos a gépem akkor pont rossz volt ezért minden képemet a telefonomra ráraktam és sajnos így azok elvesztek családi fotók stb
2014. márc. 25. 17:00
 8/10 anonim ***** válasza:
még 27ezerért is sok. az milyen jó már, ha 21évesen egész véletlenül (BÁRMILYEN HIHETETLEN! :O ) a saját pénzéből vesz az ember telefont. ja és bocs, 65ezer volt , annyiba senki se hal bele , könnyen félre lehet rakni idővel, még aki keveset keres is
2014. márc. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
El kell menni a szolgáltató boltjába és kaphatsz a szerződéshez mobilt.
2014. márc. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Sajnos a telefonom nem lett meg azóta már vettem egy másikat..Igen én is tudnék ha akarnék drága telefont venni de nincs rá szükségem és így legalább nem egy 60 ezres telefont hagytam el szerintem az még ettől is rosszabb lett volna pedig ez is fáj:/ :D
2014. ápr. 22. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!