Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry Z10 vagy LG Optimus...

Blackberry Z10 vagy LG Optimus F6?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni eközött a két telefon között...

Alapból az F6-ot választottam volna az erősebb aksija és az lte képessége miatt, de lenyűgözött a z10 2szer annyi ram-ja és tárhelye... Ezek után a z10 mellett döntöttem volna, de sehol sem találtam megoldást arra, hogy androidot rakja a blackberry op. rendszer helyett. :/ Segítenétek abban, hogy esetleg saját vélemény alapján milyenek a telefonok, illetve hogy esetleg megoldható-e android telepítése z10-re?! Köszi :)



2014. febr. 7. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
nem is egy árkategória a kettő. sony xperia sp látatlanban
2014. febr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 b95 ***** válasza:
75%

És mégis ma fenének raknál a Z10-re Androidot?

-A BB 10 nagyságrendekkel jobb, mint az Android

-10.1 óta viszi az Androidos appokat, 10.2.1 óta pedig lehet közvetlen APK-t telepíteni.

-Nem is lehet rá Bugdroidot tenni.

2014. febr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kettő közül én a Z10-et választanám a nagyobb teljesítmény miatt. Amúgy megértem a problémádat, én is Android-fan vagyok, hiszen rengeteg hasznos alkalmazás van rá, szóval ha más telefon is érdekel, akkor ahogy az 1. is írta: Sony Xperia SP, vagy szintén hasonló árban és tudással az LG Optimus L9 II

És hidd el, a 2 GB ram bármennyire is csábító, már 1 GB is elég erős, hogy sokmindent tudj kezdeni a telóval.


[link]

2014. febr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!