Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudom letölteni a Subway...

Hol tudom letölteni a Subway Surfers Miami-t 2.3.6-os android rendszerre . Apk formátumban?

Figyelt kérdés

2014. febr. 7. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Vajon hol...Ha konkrét oldalt vársz, akkor írd be Google-ba hogy 4Shared, és menj rá az oldalra, ahol annak a keresőjébe írd be a játék nevét, majd tölts le az egyiket amiket kidob..-.-"
2014. febr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kössz de vagy 20 oldalról próbáltam letölteni de mikor rátettem a telómra nem akart működni. De ezt a 4Shared-eset kipróbálom.
2014. febr. 7. 20:44
 3/10 anonim ***** válasza:
jó volna tudni a mobilod típusát
2014. febr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Google play...?
2014. febr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Google Play
2014. febr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na látom mutogatja mindenki itt az értelmi szintjét. Nos a google play-ről te nem fogsz apk-t letölteni. 2.3.6-os rendszer azt jelenti, hogy a telefonod régi. Gondolom google play-ről nem tudod letölteni igaz ? Hiába teszed rá az apk-t és telepíted, okkal nem fog menni...


Amúgy meg az apkm

ania.

com-on az összes google play-es játék és progi fent van INGYEN

2014. febr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen így volt. Egyszerűen nem tudom telepíteni. Market van még nekem rajta és azon nincs rajta a Subway Surfers. Az oldalról tudsz linket küldeni?
2014. febr. 10. 13:38
 8/10 anonim ***** válasza:
bizonyos mobilokon nem fut el ez a játék, jobb volna tudni a nevét...
2014. febr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ott a link, csak a gyik nem engedi egybe kiírni:


a p k

m a n i a . c o m

ott a keresőbe beírod h subwey surf. De ne lepődj meg ha nem indul. Ha a playen sincs fent akkor azt jelenti, hogy túl gyenge a telód hozzá

2014. febr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tablet, és a neve: ConCorde tab 7030
2014. febr. 14. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!