Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet normálisan beállíta...

Hogy lehet normálisan beállítani az ékezetes betűt?

Figyelt kérdés
Szóval van egy Sony Xperia M telefonom, amire minap töltöttem billentyűket. Beállítottam egy feketét ( Go Keyboard alkalmazással ), teljesen jó volt, azonban most mikor írtam volna vele, akkor az ékezetes betűket úgy adja ki, hogy hosszan nyomom pl az 'a' betűt és a betű alatt adja ki az á-t. Nem tudom mennyire érthető, tehát alapjáraton minden telefonnál kb, ha hosszan nyomod, előjön az ékezet de a betű felett, nem pedig alatt, hisz kitakarom kb az egészet azzal h nyomvatartom rajta az ujjam. És nem tudom hogy mit állítottam el vagy mi baja, de eddig ez nem így volt. Valaki nem tudja mi a baj?
2014. febr. 7. 23:35
 1/1 b95 ***** válasza:
A Go Keyboard eleve ilyen, Pontosan nem tudom mikor, de valamelyik frissítésél változtatták meg. Viszont korábban meg az volt a gond, hogy fekve az ékezetes karakterek vagy fél képernyővel fentebb voltak, mint maga az alap karakter.
2014. febr. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!