Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok mondani lécci jó...

Tudtok mondani lécci jó telókat és tapasztalatokat is hozzá? 14L

Figyelt kérdés

arra is kiváncsi lennék hogy melyik telóra mehetnek ingyen letöltéssel jó játékok pl. Hay Day, Subway Surf...

nyáron vennénk meg, kb. jún. 15 körül ballagásomra...

azt még azért leirnám, hogy ne irjatok 100 meg 200ezer forintos telefonokat, csak akkor ha 0 ft-tal majd el lehet hozni, ugyanis csak igy kapok új telót ha nem kell törleszteni :/ köszi a válaszokat , sokan irjatok!!!



2014. febr. 8. 10:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
azért, mert 2 éve van egy elég gagyi telóm, ha ismered a samsung star 2-őt akk tudod miről beszélek :D és nem, nem azért mert világit -.- hanem mert szeretnék már végre egy androidos telefont, és ez most egy kicsit elkényeztetettnek fog hangzani, de henogymár más névnapra meg minden szar kis alkalmakkor kapjon tabletet meg iphone-t én meg kapok 5000-10.000 ft-ot és tessék vegyél belőle amit akarsz "-.- elsőáldozásomkor nagyapámtól 10ezret kaptam keresztapámtól meg 5-öt és akkor még 4.-es voltam...na nehogy már egy 4.-es kisgyereknek 15ezret odanyomnak a kezébe, 8.-ba meg nem kapok semmit ._.
2014. febr. 9. 21:00
 12/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a lumia telók jobbak, bár inkább fiúnak, a lányok suerintem hardveres terén nem túl válogatósak :D

de azt vedd, amelyiket jónak látod

(csak megsúgom, hony az xperia TFT kijelzői eszméletlen fakók(sz@rok, már bocsi)főleg az amoled-ekhez képest: xperia sp vs. Lumia 820... Nekem 820-am van oszt társamnak spje... Hát nem tudom hohy mondjam :D

2014. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Bocsi a gépelési hibákért, mobilhoz vagyok szokva :P
2014. febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már az orbitálisan túlszaturált amoledet! Nézd meg mondjuk 1-2 év múlva, mennyire égett már ki! Azonkívül az amoled szerinted mi? Tejbetök? Az is tft technológia...


A kedves kérdező meg gondolkozzon el azon, hogy milyen telefonokat lehet "ingyen" elhozni bárhonnan is... Ahogy azon is, hogy "nehogy már ne kapjak semmit"- szerinted neked alanyi jogon jár az ilyesmi? Vagy hogy gondolod ezt? Vesznek majd neked olyat, amire van keret és amilyet jónak látnak!

2014. febr. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
utolsó: te ezt nem érted :)
2014. febr. 10. 14:04
 16/19 anonim ***** válasza:

Az lehet hogy kiég az AMOLED de mire ez megtörténne, már elavult lesz a mobil, és újat veszel... Addig meg legalább élvezheted a szép színeket...(ha neked túlszaturált lenne, akkpr lehet állítani a telítettségen, vagy nem veszel ilyen mobilt :)

és az is oké hogy TFT-re épül,de sony kijelzői híresen.. Gyengék :D

2014. febr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 dersol ***** válasza:

Hát igen, az egyetlen pont ahol belelehet kötni a sonyba.

Inkább nézek egy fakó szar tft-t, mint egy hulladék amoledet, ahol a fehér szín csak legenda.

2014. febr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
TFT n meg minden többi az ;)
2014. febr. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 dersol ***** válasza:

Jujj, már smileykat is használunk, biztos elmúltál már 13.

Indokolni nem tudsz, csak gyerekesen sértegetni minden mást, ami neked nem felel meg.

2014. febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!