Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt valakinek samsung...

Tomcatters kérdése:

Van itt valakinek samsung galaxy s4 ese? Kijelző mintha halványan látszana a gyári böngésző állandóan.

Figyelt kérdés
A napokban észrevettem inkább világosabb háttereknél, hogy folyamatossan mintha halványan látszana a gyári böngésző . Ha pl Mozzillával ramegyek pl a googlera es elfordittom 90° fokkal a samsung felirattal párhuzamossan látszik a gyári böngésző url címsora állandó jelleggel. Van aki már találkozott hasonlóval ?
2014. febr. 8. 10:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
AMOLED kijelző van benne, amik hajlamosak beégni, nálad is ez történt.
2014. febr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is beéghetett.Ez manapság elég ritka inkább a Galaxy S2 idejében volt gyakori,de megeshet.
2014. febr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, utánna néztem ezek alapján és valószínűleg igazatok van, de remélem nem fog ennél tovább romlani, mert most még nagyon halvány szerencsére .
2014. febr. 8. 15:40
 4/14 anonim ***** válasza:
Vedd lejjebb a fényerőt, akkor nem fog romlani. Ha garanciás, akkor még az is megér egy próbát.
2014. febr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen, amúgy a fényerőt azt lejjebbvettem, nekem is ez jutott eszembe :) Garancia még van , csak a papírokat nem találom ... pfff :)
2014. febr. 9. 11:40
 6/14 anonim válasza:
Mindenképpen vidd be gariba nekem ugyan ez volt az S3 asomnál 3/4 év után csak ott a messenger égett be és a billentyűzet és ez egyre csak romlott amíg úgy döntöttem megválok tőle és eladtam. A telefont nagyon szerettem de ez a hiba meggyőzött arról, hogy amíg a Samsung nem szakít az AMOLED-es dologgal addig soha többet. A tesztekben írják hogy ez manapság már nem probléma meg hogy minimum 2 év kell ahhoz hogy ez látsszon csak azt felejtik el odaírni, hogy menyi használat mellett 2 év. És Senki ne magyarázza meg nekem hogy azóta jobbak a kijelzők mert bemész egy Samsungboltba pl. Allee és ott a kiállítódaraboknak amiknek megy éjjel nappal a kijelzője egyenesen okádékul néz ki. Ha veszek 200 ezerért egy telefont annak legyen olyan kijelzője ami intenzív használat mellett sem megy tönkre. Most Jelenleg HTC one om van IPS kijelzővel amin mai napig tűéles beégés és fakulás mentes a kép. Remélem nemsokára a samsung is felhagy ezzel az amoled témával.
2014. ápr. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#6 Annyi a titok, hogy az amoledeket TILOS max fényerőn használni huzamosabb ideig (kültéren felveheted mondjuk felére, de az automata megteszi helyetted is). Szóval automata fényerő, közép vagy -2 álláson. Csak egy kis utánajárás kell. (Egy S5 tulaj)
2015. jan. 26. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 *BooSter válasza:

Hello!

Én is Samsung Galaxy S5 tervezek venni de, ez a kijelző beégés miatt hezitálok rajta!

Ha nem használom max. fényerőn akkor nem ég be, vagy csak hosszabb idő kell hozzá?

2015. márc. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Booster! (#8)


Én mindig olyan egyötöd fényerőn használom (alja fölött picivel), napon felveszem felére. Kijelzőidőt 15mp és 1 perc között válassz! (Egyébként nem ajánlom az S5-öt, nagyon elb*szták a lollipoppal, vagy egy S6-ra szedj össze, vagy vegyél egy S4 minit.)

2015. ápr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mindig is tudtam hogy egy kalap hugy ez az oled, de hogy 2016-ban a 280000Ft-os samsung (meg a tobbinek) a kijelzoje teljesen be van égve, a fehér rózsaszín, na az nevetséges..
2016. febr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!