Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nekem van egy iPhone 5 készülékem, és azon gondolkozok hogy megtartsam, vagy elcseréljem. Ha cserélném is, Nokia Lumia 1020-ra, vagy Samsung Galaxy S4 zoom-ra, vagy iPhone 4s-re! De nem tudom eldönteni, az a baj hogy az iPhone 5-be nanoSIM kell! Szerintetek cseréljem le? Ha igen, melyikre ajánlanátok? Vagy semmiképp se cseréljem, tartsam meg az iPhone 5 telefonomat?

2014. febr. 8. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A Lumiát meg az S4-et még értem. Na de 4S-re???
2014. febr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Te ha nagyon kell választani, melyiket ajánlanád? És miért? Indokold meg...
2014. febr. 8. 12:47
 3/11 anonim ***** válasza:

miért akarod lecserélni?

ha a szoftveres zártság okoz gondot akkor az s4-et ajánlom


de ha csak a kamera miatt cserélnéd le és fontos számodra az iphone-nál megszokott atomstabil ,lagg és fagyásmentes futtatás és hosszútávú kifogástanal működés akkor lumia


41Mpixeles kamerájával minimum 4 kört ráver az összes csillivilli parasztvakító csúcsmobilra

és a nokiától ezt prémium minőségű illesztésmentes készülékben kapod meg (én pl utálom ha recseg ropog a teló ha sms-t írok az illesztési hézagok meg sok műanyag miatt)

a wp felület ugy van megcsinálva hogy az összes mezei telón is gond nélkül fusson


ha esetleg nagyobb kijelzőért lejjebb adnál a megapixelekből akkor még a 20 Mpixeles 1520-at is figyelmedbe ajánlanám


amugy miért baj a nanosim?

bemész akármelyik szolgáltatóhoz és ingyen lefaragják a fölösleget a kártyádból

2014. febr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az iOS appstore után a wpstore eléggé vérszegény lesz. Erre készülj fel.

A WP stabil jó rendszer. A lumia kamerában erős.


Az S4 zoom sem egy alsókategóriás mobil és a play is jól el van látva szoftverekkel.


Az 4s-t még mindig nem értem, hogy miért van itt.

2014. febr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

jah igen kihagytam hogy a wp-n közel sem találsz annyi alkalmazást mint iphonra vagy egy androidos telóra


de a lényegi "fölkapott" alkalmazások ott is megvannak

[link]

itt tudsz nézelődni

2014. febr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát az a bajom a nanoSIM-el, hogy elég drága volt az iPhone 5! És ha mondjuk elromlik majd, mert ugye ami működik az majd később elromlik...így megint megvehetem majd drágán az iPhone-t! Ha lecserélném az jó volna, csak akkor meg dobhatom ki a SIM kártyámat amit már jó ideje használtam, mert más telefonba nem jó nanoSIM, csak az iPhone 5 szériáiba!
2014. febr. 8. 17:17
 7/11 anonim ***** válasza:
veszel 1000-forintért egy micro-sim adaptert, és probléma megoldva...
2014. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nem kell eldobnod mert vagy veszel egy afaptert ahogy előző mondta vagy a szolgáltatód a "lelkét" átköltözteti egy micro vagy normál sim kártyába akár

egyébként a lumia 1520 is nanosimmel működik és most hogy a telefonok a "leglaposabb" meg iyesmi címekért küzdenek egyre több lesz a nanosimes teló

2014. febr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az S4 Zoom-ot nem ajánlom. Azon túl, hogy ronda, minta a bűn, nem is nyújt többet egy szimpla S4-nél.
2014. febr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha elmúlt 2 éves a kártya, akkor a szolgáltató ingyen cseréli. Csak mondd, hogy rossz. Amúgy úgy tudom, hogy 2 év után eleve ingyen cserélik. De ha azt mondod, hogy rossz akkor tuti. És nano-t kérsz.

Nem csak az iphone-ban lesz nano sim. De mi van, hogyha most kicserélteted és amit később veszel telefont abban meg megint nem olyan sim kell majd amid éppen van??

2014. febr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!