Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki segít felrakni a...

Valaki segít felrakni a teljes verzióját a powerampnak?

Figyelt kérdés
Egy rootolt Galaxy S-ről van szó, amin cyanogenmod van. Próbáltam már sokféleképp de mindig előjött, hogy nem tudja ellenőrizni a licenszt ..
2014. febr. 8. 15:55
 1/8 schumilex55 ***** válasza:

Lucky patchert szedd le, az alkalmazásnál a oatchek menüjének megnyitásakor meg a licenszelenőrzés eltávolítása dolgogra menj rá.

De egyébként itt most megnéztem: [link]

Itt is azt írja hogy lucky patcher a te segítőd.

2014. febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele, patcheltem, kiszedtem az ellenőrzést (ha sikerült a patch) de valamiért nem jó.
2014. febr. 8. 17:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Keresd meg a poweramp unlocker-t a play store-on

Vedd meg


ilyen egyszerű.

2014. febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 schumilex55 ***** válasza:

Ezt nCore -ról szedtem le, a visszajelzések alapján működik, tömörítettem és feltöltöttem szóval majd bontsd ki.

Itt a leírás:


Telepítés:

1. Telepíted a Lucky Patchert.

2. Kiválasztod az alsó menüben a "Toolbox" menüpontot.

3. A megjelenő menüben rámész az "Install modded GooglePlay Store" menüpontra.

4. A megjelenő listából kiválasztod a "Modded Googe Play 4.5.10 (Android 2.2 and UP)" opciót, utána "Install".

5. Minden kérdést amit feltesz "Igen"-t nyomsz rá.

6. Újraindul a telefon. (Lehet 2szer is) (Wifi, net kikapcs innentől)

7. Telepíted a "Poweramp Full Version Unlocker v2-build-26.apk"-t.

8. Telepíted a "Poweramp Music Player (Trial) v2.0.9-build-534.apk"-t

9. Elindítod a Powerampot, megnézed a "Beállítások"- menüt, felgörgetsz, ha nincs fent háromszög, sem licensz folyamat ellenőrző, akkor jól dolgoztál, ha ott van indítsd újra a telefont, majd az App-ot is.

10. Ha nincs a menüsor legtetején semmi, akkor telepíted a "Poweramp Music Player (Trial) v2.0.9-build-544-play.apk"-t

11. Ha hibát ír a licenszre törölsz mindent, újraindítod a telefont, majd előröl minden. (max 10perc) Tesztelve több telefonon.


Itt meg a link:

[link]


Egyébként nekem lucky patcher nélkül is ment, annyit csináltam hogy felraktam az unlockert majd az 544 -es buildes verziót és kész, gond nélkül ment.

2014. febr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na én itt a modded google playnál is elakadtam, nem tudtam, hogy amikor felraktam akkor tényleg felraktam vagy nem, és utána próbáltam csinálni a powerampot és beszart.. szóval akkor kell a modded google play és még a lucky patcher ? bármi jele van annak, hogy tudjam a modded google play van fent ?
2014. febr. 9. 01:07
 6/8 schumilex55 ***** válasza:

Passz.

Én nem raktam fel.

De gondolom észre veszed, vagy mondjuk a lucky gondolom kiírja mikor végzett.

Úgy nem megy ahogy én csináltam?

2014. febr. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kilroy ***** válasza:

Nekem így felment SGS Advance -ra (cm9):

1. Install Poweramp Music Player (Trial) v2.0.7 build-513 APK

2. Install Poweramp Full Version Unlocker v1.1-build-12 APK

3. Run Poweramp Music Player (Ne lépj ki, hanem "Home" gomb!)

4. Run LuckyPatcher > Apply 'Custom patch' > select 'patch.by.sanx_com.maxmpz.audioplayer'

Aztán licence ellenőrzés a lejátszóban.

Ennyi.

Apkmania -ról szedve.

2014. febr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezért nem érdemes elcseszni a telefont, mert ugye ha sikeres a dolog egy módolt Google Play áruházat kapunk. Ha pedig APK-val rootoltunk akkor újraindításkor nem fogja találni a Google Play áruházat. Egy haveromnak ezzel ment gallyra a telója. :D
2015. szept. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!