Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nincs telefonom és üres...

Nincs telefonom és üres kézzel kéne menjek a suliba mit tegyek?

Figyelt kérdés
anyám elvált apámtól és most nincs se állása és nincs annyi pénzünk , hogy meg engedhessük magunknak , hogy vegyünk nekem egy telefont ( okos telefont ) és üres kézzel kéne visszamenjek a suliba és idegesít már , hogy mindenkinek van telefonja csak egyedül nekem nincs és mindenki csak féltékennyé tesz engem tudtok nekem segíteni ? vagy ha nemis tudtok akkor legalább egy tanácst adjatok nagyon hálás lennék érte .
2014. febr. 8. 21:32
1 2
 1/16 dersol ***** válasza:
71%
Csak azért kell telefon, mert másoknak van? ...
2014. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 dirtboy ***** válasza:
82%

szülők elváltak,anyudnak nincs állása,ha jól gondolom egyedül nevel,pénzetek alig van.

haver ha bele gondolsz neked talán az a legkisebb bajod most hogy nincs okostelód.


és egy rossz hír,most néztem meg hogy nyertem e az 5os lottón de sajna nem, szóval nem tudok segíteni rajtad.

2014. febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Hogy mit tegyél? Nőj fel!
2014. febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

Utolsók:


Ezt mondani könnyű, de ezt beszéljétek már meg a mai "gyerekekkel" is, akiknek a "köcsög" és a hasonló szavak alap szókincsnek számítanak.

Gondolom nem véletlenül tart ettől a helyzettől...

2014. febr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Igazad van... az egész osztály, és korosztály nőjön fel!
2014. febr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 schumilex55 ***** válasza:
40%

Hát, diákmunkára eltudsz menni, egy hónap alatt összetudsz szedni egy lumia 520 -ra való pénzt úgy hogy nem is mész csak heti 2 napot kb.

Például tesco etc, de van olyan ismerősöm aki samsungba is jár néha éjszakára, reggel meg mikor végez egyből gyakorlatra megy.

2014. febr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%

Akik a 2 utolsó választ, köztük az enyémet is lexavazták:


Gyertek el Szigetszentmiklósra a Petőfi utcánál lévő körforgalomhoz, kb délután 2-4 órakor. Van ott egy buszmegálló onnan 100 méterre. Ott hallhattok a "köcsögön" kívül mást is, a suliidő végén...


Szvsz ti is nőjetek már fel.


(És ez csak egy "kisváros".)

2014. febr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

schumilex 55:


xperia L már nem játszik?:D

2014. febr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 dersol ***** válasza:
Játszik, csak az nem 25k.
2014. febr. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

dersol:


ugye tudod miért írtam ezt neki?


ezért:


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2014. febr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!