Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawey Ascend Y300 telefon...

Alfamate89 kérdése:

Huawey Ascend Y300 telefon tulajok?

Figyelt kérdés
Pár dologra lennék kíváncsi a fent említett telóval kapcsolatban. Nekem csak zenehallgatásra, youtubera és facebookora kell telefon! Arra lennék kíváncsi, hogy milyen a hangminősége fülhallgatón a ketyerének. Én majd veszek hozzá 1 minőségű fülest, de, ha szar a DAC, azon az sem segít... Gondolom a teló elég erős, hogy ezeket a ma már alapműveleteknek nevezhető alkalmazásokat elfuttassa, ugye?

2014. febr. 8. 22:12
 1/5 dersol ***** válasza:
Egy olyan füles, amivel kihozhatnál lényegi különbséget a telefon ára körül van.
2014. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress egy helyet ahol ki van állítva. Dugj rá egy fülest és hallgasd meg.
2014. febr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem túl lenyűgöző. Hangos, de ennyiben ki is merül az extra. Semmilyen pluszt nem nyújt az átlaghoz képest. Mondom ezt úgy, hogy Próbáltam már, az alábbi környezetben:

-Huawei Y300

-Beyerdynamic DT235 fejhallgató

-Neutron Player zenelejátszó

-Wav, flac, és ape formátumú, lossless hanganyaggal.


Egyébként nem egy erős telefon, én 3 napot sem bírtam vele, inkább elővettem a régi SE Live-om, míg nem érkezett vissza a mostani telefonom a garanciából.

2014. febr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt sajnálattal olvasom, reméltem, hogy valami elfogadható hangminőséget tud produkálni, mert arra amire használnám elég ez az erő szerintem, de így akkor stornó!
2014. febr. 9. 11:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, honnét kezded minőségnek nevezni a hangzást. Amúgy én olyan telefont tudnék javasolni, amiben vagy WDC9310, vagy Wolfson DAC van. Többnyire felső kategóriás telefonokat fogsz találni, de van köztük pár régebbi csúcsmodell, amit ma már lényegesen olcsóbbak.
2014. febr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!