Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4-et 55ezer forintert...

Iphone 4-et 55ezer forintert hasznaltan megeri?

Figyelt kérdés
Eddig csak.samsungom vot egy androidos telom Megeri megvenni? Es ax itunes az ingyenes ? Lehet frissiteni IOS 7-re?

2014. febr. 8. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Felejtsd el. Aki iOS7-et tesz rá, hamar megutálja az Apple készülékeket jó hosszú időre. Gyenge, lassú, akad, lefagy. Így meg semmi értelme, egy 4 éves telefonért ez amúgy is sok.
2014. febr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ios6-tal elmegy, ha az van meg rajta, de ios7-tel elég lassu...7.1-nél elvileg javul kicsot...hát nem tudom. egyébként 55ért 32 gigas kifogastalan eri meg, mas nem igazan.
2014. febr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az ár frankón profi! Ennyiért nem kapsz normális Apple terméket. Ha van olyan lehetőséged, hogy kipróbáld (elkérd próbaidőre) és jól működik akkor szerintem vedd meg! Attól is függ, hogy az illető mikor vette? Teszteld a Wifi-t a Bloototh-t és az alkalmazásokat valamint az Apple-store-t. Ha mind prímán működik és a kamerája is kifogástalan én nem halogatnám a dolgot...
2014. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az iTunes igen ingyenes.

Az appok nagyobb része is az. Főleg amióta ennyire elterjed az in-app purchase.

iOS7.1-el nagy változások lesznek, legalábbis a béta tesztelők komoly javulást tapasztalnak sebesség terén.

Viszont a 7-es iOS után már nem lesz rá újabb iOS. Ez az utolsó amit még kiadnak rá.

2014. febr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felejtos,nem eri meg..
2014. febr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!