Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 vagy Samsung Galaxy...

Iphone 4 vagy Samsung Galaxy S3 jobb?

Figyelt kérdés
2014. febr. 9. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:
I4 sajna mar naon lassu ios 7 en :((( pedig en imadtam .s3 mal jobban jarsz.
2014. febr. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nem tudom, hogy Iphone 4-re vagy a 4S-re gondoltál, de itt van egy összehasonlító. Szerintem teljesen egyértelmű.

[link]

Iphone 4: lassabb processzor, kevesebb ram, nem bővíthető a memória, nincs java, kisebb kijelző (izléstől függ), kisebb felbontású kijelző, előlapi, hátlapi kamerája kisebb felbontású, nincs benne fm rádió, kisebb kapacitású akkumulátor, stb.

Szerintem az Ipone 4, és az összes Iphone egy látszat telefon. Ennyi pénzért sokkal jobb teljesítményű telefonokat lehet kapni. Ha arra kell, hogy villogj vele a haverok, meg a csajok előtt, arra megfelel, de nem hiszem, hogy ennyi pénzt megéri csak arra elkölteni, hogy menő legyél. Hidd el, hogy egy Samsung, Sony, Motorolla, LG telefonnal ugyan olyan menő lehetsz. De ez a te döntésed, te tudod, hogy megéri 130000Ft-ot, vagy még többet -mert már kijött az 5-ös is- elkölteni Ipone-ra vagy 80-100 ezerért egy normális telefont veszel.

2014. febr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem köszi mindent!:) még 1 olyan kérdésem lenne! Iphone 4 és az Iphone 4s között mi a külömség?:)
2014. febr. 10. 17:38
 4/7 anonim válasza:

Valóban az androidos készülékek "többet tudnak"... De a rendszer közel sem olyan stabil, megbizható, mint egy iPhone. 2 éve van iPhone-om, előtte 3 féle androidos telefonom volt, soha többé olyant nem veszek, még ha 12 magos lesz sem. Az a kényelem amit ez nyújt az felbecsülhetetlen.. Szidják a 4-et hogy a 7-es rendszerrel lassú, de úgy tűnik tájékozatlanok, ugyanis márciusban érkezik az iOS 7.1 , minden eddigi teljesítmény probléma javításra került benne, a beta teszteken ez már kijött.


A 4s és a 4 között egyébként hatalma és különbség. A 4s-ben a processzor több mint kétszer gyorsabb, 2x annyi Ram memória van benne, kijelző is szebb (valamivel), kamera is, és az egész sokkal jobban pörög. Ha van pénzed rá, mindenképpen az iPhone mellett dönts, megéri :)

2014. febr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem! és szerintetek az Iphone 4s vagy a Htc One X jobb??:)
2014. márc. 27. 17:51
 6/7 anonim válasza:

[link]

Sokkal jobb processzora, kamerája, kijelzője, akkuja. Az android egy jó operációs rendszer, ha nem töltöd tele tömérdek sok alkalmazással. A 4.1-es verzió óta sokkal használhatóbb lett, a régi 2.2-es, 2.3-as tényleg ratyi volt.

2014. ápr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Iphone 4 és az Iphone 4s között mi a külömbség? valaki irja le nekem részletesen! előre is köszönöm!
2014. ápr. 20. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!