Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnám úgy lementeni az...

Hogy tudnám úgy lementeni az android rendszeremet hogy ha esetleg "tégla" lesz akkor vissza tudjam állítani? (többi lent)

Figyelt kérdés

romot akarok cserélni (huawei ascend y300) de enélkül nem merem elkezdeni....

mert most először csinálok ilyet... rizikós de ha van lehetőség hogy visszaállítsam ha gond van akkor nem zavar....



2014. febr. 9. 12:02
 1/3 Tengor ***** válasza:
Ha a ROM csere leírását megtaláltad, akkor egy backup leírás keresése miért ekkora feladat?
2014. febr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jogos..... de a legnagyobb bajom az hogy nem tudom hogy ha tégla lesz esetleg (bár jobb lenne elkerülni) akkor vissza lehet e állítani?
2014. febr. 9. 12:25
 3/3 A kérdező kommentje:

már tárgy talán a kérdés...

nem akartam addig bele nyúlni a rendszer be amíg nem mentettem el... de bele kellett.... nem tudtam hogy a twrp ben menteni is lehet.... de végül cm 10.2 őt raktam fel és most már nincs RAM problémám

2014. febr. 9. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!