Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520-nál nem tudok...

Nokia Lumia 520-nál nem tudok tölteni a családbeállitás miatt?

Figyelt kérdés
Egy kisebb unokatesom nem tud tölteni és engem kért meg segitsek, hiába próbáltam regisztrálni idősebb korosztállyal ,szülőként gyerekként betéve köztük a kapcsolatot és engedélyezve szűlőként a gyereknek a játékok letöltését. Valami ötlet ?

2014. febr. 9. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Na mi lenne a kérdés (bocsi nem értem), és mot ír ki hibaüzenetnek?
2014. febr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
live.com oldalon ha bejelentkeztek, és a jobb felső sarokban a fiókbeállításoknál megnézitek, mikori születési dátum van megadva? 18+os?
2014. febr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
na már most, beirtam live.com és előjött vmi Outlogos szarság amivel a szülős regisztráció automatikusan be van jelentkezve van valami köze ennek ?
2014. febr. 9. 14:01
 4/6 A kérdező kommentje:
amugy alapból amikor reggeltem mind a két személy meghaladja a 18+t nem értem mi ez az egész szar redszer..még a kutyának se windows phonet :)
2014. febr. 9. 14:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Már bocsánat, de nem a tó a hülye, ha a kacsa nem tud úszni.


Visszatérve - igen, ha bejelentkezel a live.com-on, akkor előjön az a bizonyos Outlook-os "szarság", ami egy a fiókhoz tartozó szolgáltatások közül (bal felső sarokban tudod megnézni a névjegyzéket, naptárat, és a SkyDrive-ot). Ha bejelentkeztél, akkor a jobb felső sarokban a nevedre kattintva jön elő az a lehetőség, hogy fiókbeállítások, és ott tudod átállítani a születési dátumot.


Hogy minimum 18 éves korhoz kötik a letöltést, annak megvan az oka, ami nem más, mint a törvény.

2014. febr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
megértettem meg is csináltam de még most sem értem el vele semmit, amugy is az egyik 1975-el volt reggelve a másik meg 1990 el alapból tehát meghaladja mind a kettő a 18-at .. amugy rengetegen panaszkodtak erre 1001 ember különböző forumokon egy ioshoz vagy androidhoz hasonlitva nagy szar el van bonyolitva ide reggelj oda reggelj ezt csinál azt, nem is mködik rendesen ezek szerint ha egyszer a 18+at nem ismeri fel ..mi a köze az xboxnak azt sem értem a felhasználok több mint fele nem használja ahogy olvastam egy kölföldi felmérés szerint nem, hogy a mi hazánkban de amugy köszönöm a segitséget még a hivatalos oldalon nézegetem ami szintén szar mert ugrál ide oda belezavar nem kiigazodhatatlan az is
2014. febr. 9. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!