Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám meg spórolni a...

Hogyan tudnám meg spórolni a pénzem egy telefonra? Többi lent 14L

Figyelt kérdés

bocsi ha nem jó témába tettem be...

szeretnék egy androidos telefont ballagásomra, de kevés esély van rá, hogy egy nagyon jó sok tudású androidos telefont betesznek olyan akcióba ami anyának megfelel arra ,hogy megvegye. Ezért én elhatároztam, hogy gyűjteni szeretném a pénzem, és még ha nyárig csak egy 10ezer is gyűlik össze, már több eséllyel kapom meg a telót.De egy bökkenő van, hogy én egyszerűen nem tudok gyűjteni...ha van egy ezresem, vagy kevesebb, én már futok a boltba ,hogy elköltsem valami marhaságra.szeretnék tőletek tippeket kérni, hogyan tudjak gyűjteni.

A másik dolog meg az, hogy persze a nagyapámat és a keresztszüleimet elhivjuk és számitok tőlük fejenként egy 10ezer forintra, csakhogy nagyapám felesége meghalt agysorvadásban és papámra is hatott ez egy kicsit, mondjuk ki: egy kicsit meggágyult... és már 2 éve nem kapok tőle semmi pénzt, csak a szekrény mélyéről előkotort gatyákat ami legalább 3 mérettel nagyobb...szóval félek, hogy nem fog adni.

keresztapám, annak ellenére, hogy gazdag nagyon smucig és elsőáldozásomra is csak egy 5ezret adott...

A lényeg,hogy félek, hogy nem fogok kapni pénzt max. 5ezret megint, én meg nem tudok gyűjteni, pedig apránként összegyülne...mondjatok tippeket hogyan tudnék gyűjteni köszi :) ( bocs hogy egy regényt irtam )



2014. febr. 9. 13:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Malacpersely.
2014. febr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
és akkor most gyüjtsek malacperselyre is? :)
2014. febr. 9. 13:54
 3/17 anonim ***** válasza:

ezt a regényt élmény volt elolvasni

Nagy forma vagy te lány xD

2014. febr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
:DD na de a tippek? xd kérlek ez nagyon fontos...nem tudjátok mennyire rühellem a mostani telefonomat samsung star 2 :/ a világ leggagyibb érintőképernyős telója :c
2014. febr. 9. 14:12
 5/17 anonim ***** válasza:

Uh, szegény Te, már meg is esett a szívem rajtad.

Eddig csak az etióp kisgyerekeket szántam, hogy szegények halnak rakásra éhen. De most, hogy olvasom, milyen szörnyű körülmények között élsz (lásd:"a világ leggagyibb érintőképernyős telója"), rájöttem, hogy a 3. világ problémája piti ügy a Te szenvedéseidhez képest... Brühühü...

2014. febr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Worest ***** válasza:

Most komolyan, miért kell bántani?

Legalább ő nem egy tinipi***, aki anyucika meg apucika pénzéből él.


Hogy a kérdésre is válaszoljak:

Ha van egy kis aprópénzed is, akkor mondd meg anyudnak, hogy tegye el, így nem fogod elkölteni egyből.

Én is hasonló korú vagyok, és nekem is így sikerült.

Esetleg, hogyha vannak régi játékaid, kacatjaid, azt eltudod adni az apródon, és hasonló helyeken, így meggyorsítod a pénzgyűjtést.

20-25ért már tudsz venni használtan egy Lumia 520-t, ami eléggé jó árban van a tudásához képest.


Remélem tudtam segíteni, ha van még kérdésed, itt tedd fel, figyelem a kérdésed. :)

2014. febr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kérjed mondjuk jen-be, azt nem nagyon tudod hol elkölteni.
2014. febr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak aki megvédett az előtte levőtől :D és köszi a segitségeket is :) és amúgy meg becsmérlő , szídó válaszokat nem kértem köszi :D
2014. febr. 9. 19:12
 9/17 anonim ***** válasza:
Angyalbogárka, hát ki szi(!)dott?
2014. febr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Worest ***** válasza:

Még mindig muszáj beszólogatni?

Nincs más dolgod?


Szerintem teljesen normális a kérdező. Az böki a szemed, hogy a családtagjaitól vár pénzt?

És attól még, hogy rossznak tartja a mostani telefonját, cseszegetni kell? Kinek a pap, kinek a papné.. ha ennyire nem szimpatikus a kérdező, inkább ide se írjál..

Gondolom nem foglalkoznak veled és itt éled ki magad.

2014. febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!