Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » BeeX M1D vélemény?

BeeX M1D vélemény?

Figyelt kérdés
Valaki tudna nekem véleményt mondani a BeeX M1D nevű mobiltelefonról?
2014. febr. 9. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem jó, kevés a ram és a belső memória, a Lumia 520at megkapod dominósan 25ezerért, annak ez a mobil nem ellenfele
2014. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát az oké,de én inkább androidos szeretnék,mert nem igazán kenyerem a windows phone alapú okostelefonok tömege.Tudnál valami androidosat és jót ajánlani ami megéri az árát és 35alatt van?
2014. febr. 9. 21:05
 3/11 anonim ***** válasza:
nincs, sokkal jobb a Lumia 520 a droidos vetélytársainál.
2014. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Android fan vagyok, de inkább Lumia 520-at vennék, mint az Androidos hulladékokat abban az árkategóriában.

2 lehetőséged van:

- megveszed a Lumia 520-at, amin WP8 van, de minden téren gyors, erős

- veszel egy Androidosat, de utálni fogod, mert lassú, nem visz el semmilyen programot, szimplán egy hulladék


Esetleg harmadik lehetőség: többet költesz rá.

2014. febr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia :) nekem pont ugyanilyen telóm van,és nem tudom miért szidják mert imádom! Írj privátba és csatolok képet videót és válaszolok minden kérdésedre,ha szeretnéd :)
2014. febr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5


Mégis hogy nem lehet tudni? Elég csak megemlíteni, hogy 256 MB RAM.

2014. febr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%
Nem sok vizet zavar h annyi benne a ram....ugyanúgy működik mint bármelyik teló..mindent visz! Ha csak fikázni tudjátok (ugy h nektek az életbe nem volt a kezetekbe olyan) akkor inkább ne írjatok hülyeségeket!!
2014. febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy működik, mint bármelyik telefon, csak az alkalmazások nagy része nem fut rajta, ami fut az is lassan, és ha elindul valami örülhetsz, ha nem fogja bezárni a kevés RAM miatt.


És igen, csak fikázni tudjuk, mivel mást nem igazán lehet elmondani róla.


Mondanám, hogy semmi baj sincs a telefonnal, ha

1) 2011 lenne

2) nem lenne ugyanennyi pénzért milliószor jobb telefon.

2014. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Na jó figyelj! Én a helyedbe csendbe maradnék,mert te még életedbe nem fogtál ilyen telót,nagyon látszik! Attol még hogy te ilyen vagy és próbálsz lehúzni egy olyan telót amit nem ismersz,nem kell másoknak minden szarnak elmondani! Nekem ilyenem van és TAPASZTALATból mondom hogy nagyon megérte!!!!
2014. febr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem ez a telefonom van nem egy erős kis gép de a azt nézzük amire kell azt jól tudja ha hétköznapi használatra kell akkor a célnak tökéletesen eleget tesz! :) Ha valaki csak azért akar egy telefont hogy tele tegye minden féle gyökérséggel, ami az életbe kellő dolgokhoz feleslegesek, akkor az vegyen magának puccos drága szarokat.... Ha kevés a memóriája mi van akkor? Ki rootolod törlöd a gyári szarokat megcsinálod hogy memória rakja az összeset esetleg arra csinálsz part opciót és kész :)
2015. jan. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!