Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelez valahogy (fényjelzéssel)...

Tímea1987 kérdése:

Jelez valahogy (fényjelzéssel) az iphone 5s ha nem fogadott hivas, uzenet, mail után?

Figyelt kérdés
pl mint a galaxy 3 -on elol szinesen villog, iphonon ez hogy van?
2014. febr. 10. 00:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Amikor jön, akkor bekapcsol a kijelző, illetve be lehet állítani, hogy a hátulján a vaku is villanjon.


Később azonban nem mutatja semmi, meg kell nyomni rajta vagy a home-ot vagy a feloldó gombot

2014. febr. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
koszonom, akkor ez nem addig jelzi amig meg nem nezem?
2014. febr. 10. 00:39
 3/16 A kérdező kommentje:
remelem hogy igen, de hogy mi ertelme van annak hogy hatul jelzi, nem ertem a logikajat, miert nem tehettek azt a led-et elore
2014. febr. 10. 00:44
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem.

Igazából nem is tudná mivel. A hátulján a vaku azért túl erős lenne folyamatosan villogtatva, az elején pedig csak a kijelző van, nincs semmi LED vagy ilyesmi.

2014. febr. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem muszáj a hátsó villogást bekapcsolni, egyébként is a kisegítő lehetőségekben van. Mondjuk én szeretem, ha le van némítva és ki van rakva az asztalra, akkor este pikk-pakk bevillantja a szobát, látom ha történt valami. A kijelző derengésére fel sem figyelnék, ha éppen nem oda néznék.
2014. febr. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
fu hat akkor ebbol a szempontbol a samsungokat jobbat, otletes es szeretem bennuk hogy rogton fetunik ha van nem fogadott hivasom, uzenetem vagy mas ertesitesem, es kulonbozo szinekben, szinek szerint tudom messzirol hogy mi van, hivas vagy uzenet, stb, nagy minusz az applenak
2014. febr. 10. 00:51
 7/16 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, szeretnek 5s -t, most galaxy s3-om van, persze meg marad az is, de imadom benne ezt a funkciot, ha le van halkitva es az asztalon a mobil akkoris jelzi hogy van valami.
2014. febr. 10. 00:55
 8/16 A kérdező kommentje:
kedves utolso, neked mindig ugy van lerakva hogy a vaku legyen felul es a kijelzo alul?mert gondolom hogy ha a vaku van alul es bevillan akkor nem venni eszre
2014. febr. 10. 01:02
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát erre amúgy külön nem szoktam figyelni, ahogy éppen sikerül.
2014. febr. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
de amugy jo telefon?vannak jo funkcioi?vagy ezt valasztom vagy a galaxy s4-et, de viszont már van s3-om, nagyon jo, sok mindent tud, de az apple jobban tetszik, formasabb es kissebb , de tudom hogy olzan jo funkciok nincsenek benne
2014. febr. 10. 01:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!