Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont lenne érdemese...

Nology kérdése:

Melyik telefont lenne érdemesebb megvenni? Iphone 4, Xperia P, Xperia S.

Figyelt kérdés
Lényeg a kijelző meg a kamera. Verőfényes napsütésben és éjszaka is jól látszódjon a kijelző meg jól lehessen vele fotózni.
2014. febr. 10. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezek közül fotózásr xperia s, de miért akarsz őskövületeket venni? A helyedben keresnék egy újabbat. (Na jó a p még nem elavult viszont sokkal gyengébb a másik lettőnél)
2014. febr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Saavedro ***** válasza:
Az Xperia S hol őskövület...? Hagyjuk már ezt a baromságot, állandóan ezt böfögitek.
2014. febr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tehát akkor melyik? amúgy X peria M et cserélném le mert egy kalap fos!!!
2014. febr. 10. 15:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérlek szépen azért írtam hogy őskövület mert már rég nem támogatják, el van felejtve a telefon. Már nem éri meg megvenni. Nekem is ilyen van, jól teljesít, nincs vele baj de már ne vegyétek, jobb ha egy újabbat kerestek.
2014. febr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mind a kettő potom összeg ( használtan). csak az iphone 4 el vannak antenna meg kompatibilis problémák. de a P meg nem olyan bazi nagy mint az S
2014. febr. 10. 16:28
 6/10 Saavedro ***** válasza:
Az a baj, hogy az Xperia P-be NovaThor U8500 van, ami hááát...érdekes...de nem rossz telefon. Az Xperia S jobb, de az akksija nem jó. És mindháromnál komoly hiba, hogy az akksihoz nem férsz hozzá. Én 40ért vennék olyat, ami olyan erős, mint az Xperia S, de az akksiját tudod cserélni.
2014. febr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és milyen telefonokat javasolsz??
2014. febr. 10. 18:48
 8/10 Saavedro ***** válasza:
Karcmentes HTC Amaze (az úgy tudom csíszre ugyanolyan hardveresen). Ezen külön dedikált kamera és videógomb is van! Galaxy S2, Galaxy Nexus szintű mobilok esetleg, sajnos ezekben a csúcsmodellekben nem vagyok járatos. Én 40ért egy újszerű HTC EVO 3D-t vettem és nekem már ez is bőven megérte.
2014. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem rosszak a HTC mobilok de vajon mennyire lehet a kijelzőjüket látni fényes nappal meg mennyire csinál jó képeket kevés fény ellenére.
2014. febr. 12. 12:57
 10/10 Saavedro ***** válasza:
Ha jól emlékszem, a Mobilarena szerint az Amaze elég jó képeket csinál, ráadásul dupla LED villanó van rajta. Én Evo 3D-t használok, ennek kiváló a kijelzője.
2014. febr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!