Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja van sok embernek az...

Mi baja van sok embernek az Apple termékekkel az árukon kívül?

Figyelt kérdés
Én Apple fannak tartom magam, de azt belátom, hogy nagyon sokba kerülnek. De az is igaz, hogy minden téren ők gyártják a legjobb dolgokat szerintem. Mi nem tetszik nektek bennük?

2014. febr. 10. 16:13
 1/9 anonim válasza:
64%
az Apple márpedig nagyon is jó! én sok ismerősömtől hallottam hogy az apple így nem jó úgy nem jó,mert hogy állítólag hamar törik a képernyője,személy szerint ezt nem tartom valós állításnak,én vigyázok az IPhone-omra és az IPod-omra is,és nem ezek az első apple cuccaim,nagyon jók,csak ajánlani tudom!!!
2014. febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem igazából semmi komolyabb bajom nincs velük a pocsék ár/érték arányukon kívül.Szerintem legtöbb embernél ez a legnagyobb probléma.
2014. febr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sajnálok rengeteget kiadni egy iPhone-re, mert (ismerőseimtől azt hallottam) hogy másfél-két éven belül ezek is tönkremennek és ezért ennyit sajnálok rá...

Nokia telefonom több mint négy éves, egyszer volt szervízben, különösebb baj nem volt vele és olcsó volt.

Egyébként használnám az iPhone-ot mert vannak alkalmazások amik jól jönnének és nem vagyok benne biztos hogy mindegyiknek Android-on lenne alternatívája.

2014. febr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet kissé off, de éppen most olvastam egy cikket ami most jelent meg...

[link]

Lehet a kommentekből is választ kapsz...

2014. febr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Azt azért tematikusan nem jelenteném ki, hogy minden téren ők gyártják a legjobbakat. A felhasználók nem egyformák, mások az igények, olyat soha, senki nem fog gyártani, ami mindenkinek megfelel. Nekem személy szerint a termékdizájn eleve felejtős. A felhasználói felület sem tetszett, bár csak kipróbálás szintjén volt szerencsém, biztos meg lehet szokni. Túlárazottnak is tartom és az üzletpolitikájuk olyannyira nem tetszik, hogy kétlem, hogy valaha is beruházok bármely termékükre is.

És szvsz nem a termékkel van sok embernek baja, hanem a torkunkon lenyomott marketinggel és a fanatikus csordával, akiknek a jó része képtelen az orránál tovább látni, és elismerni, hogy másnak esetleg nem az apple meg SJ a jóisten. :D Bár ezt a jelenséget más terméknél sem értem, használja mindenki, ami neki megfelel, és ne pofázzunk bele más életébe, nem?

2014. febr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Worest ***** válasza:

A legtöbb embernek az ár/érték aránnyal van a problémájuk, ahogy nekem is.

Egyébként minőségi, és tökéletes termékeik vannak.

2014. febr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 b95 ***** válasza:
65%

Én ezzel nem értek egyet, hogy mindenben ők gyártanák a legjobbakat. Már csak azért sem, mert nem gyártanak jóformán semmit. A Foxconn, TSMC stb. gyártja az Apple cuccokat.

Ettől eltekintve is úgy gondolom, hogy az Apple nem professzionális cég, hanem divatcég. Egy-egy termékkategóriában az arra „szakosodott”, régóta azzal foglalkozó cégek szerintem jobb termékeket készítenek.

Az Apple termékek egyszerűen tucattermékek, bármennyire is az ellenkezőjét állítja bárki is, ami azért is érdekes, mert a cég kezdetben pont ez ellen volt teljes egészében, de valahogy, valamiért mégis beálltak a sorba. Ma az Apple csak egy felkapott luxusmárka, mint mondjuk az Adidas vagy a Nike.

Ezen kívül nekem például nem tetszenek a szándékosan túlságosan „lebútított” dolgok, amikről messziről látszik, hogy 0 ismerettel rendelkező átlagfelhasználóknak készültek. Ennek nem tudom megmagyarázni az okát, de így vagyok vele. :-)

2014. febr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bp1985 ***** válasza:
32%
Ahogyan az előző ìrta, az Apple semmit nem gyàrt. Az egèsz telefonnak annyi köze van az Apple-hoz, mint kannàs bornak a szőlőhöz... Amihez viszont hozzànyùlnak, az tuti elromlik, vagy hasznàlhatlan lesz. Làsd tèrkèp. Megveszik a tom-tom tèrkèp licencèt, hozzànyùltak a "szakemberek", majd olyan jò lett, hogy a komplett csapatot kirugtàk. Azt a telefont megnèznèm viszont, amit ők gyàrtanak mindenfèle segìtsèg nèlkül... Ez az, amit sem az Apple, sem a felhasznàlòk nem mondanak soha, hogy az nem Apple termèk, csak annak mondjàk.
2014. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

bp1985:

Bravó, gratulálok ezzel a logikával a legtöbb cég nem gyárt semmit sem, mert máshol gyártatják a termékeiket. Lásd foxconn Microsoft, Sony, stb mind ott gyártat.

Ami meg a tönkretételt illeti ahhoz is csak gratulálni lehet. Igen a térkép bugos lett, de azzal sem vagy tisztában, hogy mit is jelent egy licence megvétele. Ehhez is túl korlátolt vagy.

Bezzeg arról nem írtál, hogy mindenből képesek használható eszközt készíteni. Az érintős telefonok rakás fosok voltak mielőtt az apple elkészítette az iPhone-t. Az iPad előtt senki nem tudta, hogy mit is kezdjen az érintős tabletPC-kel úgy igazán. És még sorolhatnánk.

De az ilyen applehater nyomorékok úgyis csak belekötnek mindenbe.

2014. febr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!