Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit érhet egy egy hetet...

Mennyit érhet egy egy hetet használt,100%-ban karcmentes,1 év garanciás Telekom függő iPhone 5 16Gb iOS 6-tal?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy lehetetlen az iOS 7-re frissített készülékek downgrade-elése (kivéve iPhone 4 és azalatt), és sokak számára az iOS 6 nagy kincs. Mennyit érhet a készülék? 1 hete lett garanciásan kicseréltetve, és ha valakinek olyan sokat ér a régi rendszer miatt, elpasszolnám neki.

2014. febr. 10. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
valóban van 1-2 ember, aki annyira isteníti az ios6-ot, hogy direkt keresi az olyan iPhone-okat, amit még nem frissítettek le, de szerintem nem sokkal többet, mint úgy általában, én olyan +5ezret tudok max elképzelni. én maximum egy 115-120at adnék érte, ha meg akarnám venni, de csak mert új.
2014. febr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem olyan 120-130 ezer körül lehet eladni. :)
2014. febr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 120 ezer reális, azért a többség nem adna plusz 5-10 ezer Ft-ot az Ios 6 miatt, az fontos, hogy ne legyen rajta részlet fizetés meg ilyenek,de ha meg van minden papír es doboz... akkor a 120 teljesen reális.
2014. febr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha nincs rajta előfizetés,se törlesztés,akkor én engem érdekelne. :)
2014. febr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!