Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hardverapro.hu oldalon szokott...

Hardverapro.hu oldalon szokott valaki vásárolni? Érdemes?

Figyelt kérdés

Átverhet?

Van itt egy srác és egy Samsung Galaxy Note 1-et árul 47 ezerért szinte újszerű semmi hibája nincs...eladóként 7 pozitív 0 negatív összességében 20 pozitív 0 negatív értékelése van az emberek által. Vajon érdemes tőle rendelni? Előre kéne utalnom ugyanis és nem kevés pénz...kérdeztem egy srácot aki nemrég tőle vett egy laptopot és mondta, hogy előtte is üzleteltek nagyon sokat és soha nem volt vele gond és ajánlotta nagyon egy másik ember is. Nagyon sok helyet megjelölt személyes átvételre csak én kb. 400 km-re vagyok tőle...:S azért cseréli le mert lejár a telenornál a hűsége és olcsón hozhat ki Galaxy S4-et...elérhetőségnek megvan adva a száma ami 20-as ugyhogy szerintem ebbe nem nagyon lehet buktató...félek netről rendelni kéztől pláne előre utalva...valakinek vélemény? Nagyon fontos lenne és gyorsan szükségem lenne a tanácsokra.


előre is köszi


2014. febr. 10. 18:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
sok a csaló, én nem utalnék elôre
2014. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne utalj előre, csak ha személyesen ismered.
2014. febr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

előreutalással de meég utánvéttel is könnyen átvernek


öcsém is ott rendelt telefont utánvéttel és egy csomag kávé volt becsomagolva 22 ezerért

olyan drága kávét sosem vettünk XD

2014. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hmmmmmmmmmmmm....de káár...pedig ajánlják sokan ill. pozitív értékelései vannak csak..azt nem vásárlók adják?
2014. febr. 10. 18:46
 5/14 anonim ***** válasza:
Keress rá a nevére a kivel érdemes, és kivel nem érdemes üzletelni topikban. Mert lehet egy korrekt pali. Én egy hasonlótól vettem laptopot utánvéttel, minden rendben volt.
2014. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

phmegbizhatosag.atw.hu-n néztem meg


Haver27 felhasználónak 20 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!



Hozzászólások


szakmai


13


közösségi


17


piaci


110


blogok, lokál


2



Regisztrált


2011-02-24 23:08, azaz 1081 napja ― újonc


háát nem tudom..

2014. febr. 10. 19:03
 7/14 A kérdező kommentje:
egyébként nagyon korrektül válaszol minden kérdésre, küldött nagyon sok képet kérésre normális stb...
2014. febr. 10. 19:04
 8/14 anonim ***** válasza:
maga az eladó nem valószínű, hogy csaló, így esélyes, hogy ő mindent jól csinálna, és küldené a telefont, na de mi van, ha nem tetszik, vagy olyan hibájára derül fény, ami eladó úgy értékel magának, hogy nem akkora baj, hogy bele is írja a hirdetésbe. én is jártam már így személyesen, egy iPhone-al, hirdetésben karcosnak volt írva, megnézve meg láttam, hogy bár elég kicsi, de mégis repedés volt az a karc...szóval az ilyen előfordul, és ilyenkor már nyilván problémás, hogy akkor most plusz posta, hogy visszaküldd neki, meg ugye az eladónak is nyűg, hogy utalgassa vissza a pénzt...stb.
2014. febr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
képeket néztem és kitűnő állapotban van...bekapcsolt állapotban is van kép képernyőnek semmi gondja nincs..ennyi erővel akkor én is írhatom, hogy tökéletes telefonom van eladó közbe meg belül egy romhalmaz..nem mindenki "tetű" és akar rosszat a másiknak szerintem..amit bemásoltam azok alapján nem lehet gond az eladóval?
2014. febr. 10. 19:20
 10/14 anonim ***** válasza:
nem véletlenül van az oldalon leírva hogy ne utalj előre, nekem ez gyanús hogy előre kéri a pénzt, ennyi értékelés még nem elég ahhoz hogy megbízhatónak lehessen tartani.
2014. febr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!