Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Közvélemyény kutatás új...

Közvélemyény kutatás új telefon vétele céljából?

Figyelt kérdés

a barátnőmnek megérett a cserére a telefonja mivel majd 5 éve használ egy samsung galaxy mini-t

elég türelmesnek kell ahhoz a telefonhoz mert 3 naponta gyáribeállvisszaállítás van hogy működjön a menü gomb és a hívás funkció


stabil sokáig használható készüléket szeretnék neki venni

és megnéztem itt a kérdéseket

nagyon sok "mi baja a telefonomnak" kérdés van androidokkal kapcsolatosan mégis sokan ajánlanak olyat uj vásárlóknak


egy "mi baja a telefonomnak" kérdés sincs lumiákkal kapcsolatban azt mégsem ajánlanák sokan és sajnos barátnőm is ragaszkdna az aandroidhoz a pou és a messenger miatt


szóval az lenne a kérdés hogy van e olyan androidos telefon amivel annyi baj és nyugodtan lehetne használni akár megint 4-5 évig


árban nem szeretnék elrugaszkodni nagyon de olyan 100-150-et rászánnék ha tényleg megbízható készülék lenne


jah és iphone-t nem szeretne "mert az csúnya"



2014. febr. 11. 08:31
 1/8 Tengor ***** válasza:

Ne csak odáig olvasd el, hogy "mi baja a telefonomnak" hanem olvasd tovább is, mert az ilyen típusú kérdések 99%-a úgy folytatódik, hogy így meg úgy akartam rootolni, meg ROM-ot telepíteni meg meghekkelni.

A Lumiák esetében lényegesen kisebb mozgástér van az ilyen műveletekre, így lényegesen kevesebb embernek téglásodik emiatt a telefonja.

Ha okosan használják az Androidos telefont, akkor tud ugyan olyan megbízható lenni, mint a Lumia.

2014. febr. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát olvastam rootolásról is de a legjellemzőbbek nem azok

van aki sms-t sem tud írni

nem jeleníti meg a szövegbuborékban a szöveget

hogy tudom ujraindítani ha lefagy

rettenetesen akadozik meg ilyenek


és igazából én szivem szerint lemondanék az androidról mert barátnőm hívásra bankügyintizésekkel kapcsolatos sms-ekre használja

és van rajta 2 alkalmazás, a face messenger és a pou

és így ezekkel kibírt a készülék majd 5 évet ami ugyan becsülendő de az ügyei folyamán rengeteg beléptető és kódoló sms-t kap és ez a telefon már 4 sms után kiabál hogy megtelt neki mindene és nem fogad több sms-t


nem csak a kérdést olvastam mivel meg szeretném gondolni a döntést

szinte minden kérdést és választ elolvasok itt már majd egy hete

szóval szeretném ha ajánlanál konkrét modellt is android vonalon hogy rá tudjak keresni

persze csak ha nem nagy fáradtság

2014. febr. 11. 08:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Én egy évig androidos voltam htc akkor csúcs készülékeivel.

Iphone-t vettem azóta semmi bajom.

Barátnőm lumiát kapott karácsonyra, android után.


Az érzés leírhatatlan.


Samsung galaxy mini mindennek mondanám csak nem szépnek :D

2014. febr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A mi baja a telefonomnak jellemzően a 40.000-es kategóriáig fordul elő.150-ből már olyan Androidost tudsz venni amivel gyakorlatilag semmi probléma nincs.

Íme néhány: [link]

2014. febr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 SylwerStone ***** válasza:

Nevetséges ez az indok, hogy azért kell android mert azon van Pou -.-"

Amúgy meg elárulom: Windows Phone-ra is van Pou, csak más néven

Lásd: [link]

Messenger: [link]

Miről is beszélünk akkor?

2014. febr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Worest ***** válasza:

Stone, kérlek, azt a szutykot ne hasonlítsd már a Pouhoz.


A kérdésre válaszolva:

Esetleg ajánlanám a Sony Xperia SP-t(60-70ezer)

A Samsung Galaxy S4 Minit(70-80)

És a Samsung Galaxy S4-et(110-120.)

2014. febr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

haver én elhiszem hogy nevetséges indok az a pou...de mi a szrt csináljak neki

mondja hogy hanyas szintje van már meg át tudja menteni az uj telora ugyh android kell


a többieknek köszönöm a válaszokat

2014. febr. 11. 20:25
 8/8 SylwerStone ***** válasza:

Szerintem az "eredeti" pou is szutyok, így tökmindegy

Ha csak android jöhet szóba, akkor Nexus 5, LG G2, Sony Z1 (A HTC One-t és az S4-et azért nem írtam, mert gyengébb hardwerrel rendelkeznek) jöhet szóba leginkább, vagy a Z1 compack-t, viszont ez jelenleg elég magas árral rendelkezik. Talán, ha kijön a Z2,valamivel lentebb esik.

2014. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!