Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei mobilon van belső kamera?

Huawei mobilon van belső kamera?

Figyelt kérdés
Android mobil

2014. febr. 11. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyik telefonnak sincs a belsejében kamera.Valószínüleg elölapi kamerára gondoltál,ehhez viszont kevés az infó.Milyen Huawei?
2014. febr. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

ez egy szépen kidolgozott kérdés

látszik hogy szántál rá időt és hogy számodra tényleg fontos a kielégítő és félreérthetetlen válasz


szóval a Huawei amit Huawey-nek írunk az egy telefon gyártó cég amely sok mobiltelefont gyárt, és egyes modelleket ellát "belső" kamerával amit előlapi kamerának hívunk

pl még a 300Y is kapott de a p6-ban is van

kérdésed pontosan nem tudni mire vonatkozott, de ha megvan milyen modellt szeretnél akkor arra rákereshetsz a google-n

a google az egy olyan oldal amely egy egyedülálló algoritmussal tizedmásodpercek alatt átnézi a világhálót

és ha a keresett szó szerepel bárhol azokat neked kilistázva megjeleníti


ha például kinézted magadnak a huawey ascend p6-ot

akkor beírod hogy huawey ascend p6 előlapi kamera


ekkor nyomsz egy entert

a google kilistázza neked a huawey ezen modelljének előlapi kamerájának paramétereit ebből azonnal rájössz hogy van neki belső kamerája


remélem segítettem

2014. febr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tengor ***** válasza:
39%

Nincs. Egy telefon sincs, amiben lenne belső kamera. Mi értelme lenne fényképet csinálni egy chipről?

Ami szót kerestél az szerintem az előlapi kamera. Ha erre gondolsz, akkor válasz igen és nem, tekintve, hogy a Huawei nem csak egyféle Androidos mobilt gyárt. Van köztük aminek van és van aminek nincs előlapi kamerája.

2014. febr. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Belső? Ami az alaplapot fényképezi? Nincs, de ilyen egy mobilba sincs beépítve. Semmi értelme se lenne. Van elő illetve hátlapi kamera. A hátoldali az csak simán kamera néven fut, az előlapinál pedig odaírják a varázsszót. Előlapi! Az általad említett márkának pedig van több készüléke. Melyik érdekel? Mert van amin van mindkettő és olyan is amin csak a fő, hátlapi. Ha megvan a tipus, akkor meg google és a specifikációban leírják mi van benne! Rem ok a válaszom, érthető. Primitívebben nem akartam megfogalmazni azt hogy a kérdésednek lóf..z értelme sincs.
2014. febr. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"látszik hogy szántál rá időt és hogy számodra tényleg fontos a kielégítő és félreérthetetlen válasz


szóval a Huawei amit Huawey-nek írunk"


Nálatok. Ahol nem tudnak olvasni.

És a keresőt is csak másnak ajánlgatni.

Írd be a böngészőbe és nyomj entert. Aztán gyere vissza és mondd meg honnan vetted az y-t?

2014. febr. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

jól megmodtad haver

benéztem na


most hogy igazad volt remélem fulladásig röhögsz és kivered vagy 2x

a válaszom hitelességét aligha rontja

és a kérdés értelmetlenségén sem segít

de köszönöm az építő jellegű kritikát


most keress más választ amibe bele tudsz kötni anélkül hogy ugye értelme is lenne a válaszodnak a kérdező felé


és most a kérdezőtől is bocsánatot kérnék mert nem tudok olvasni és y-nak hittem az i-t

2014. febr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!