Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell Nokia Lumia...

Hogyan kell Nokia Lumia 520-ban csengőhangot beállítani?

Figyelt kérdés

Elolvastam az útmutatót, raktam rá a telefonon de nem jövök rá, hogyan kell beállítani.

Valaki aki tudja kérem segítsen.



2014. febr. 11. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Pedig ha MP3-ban raktad a Ringtones mappába, nem nagyobb 30 MB-nál, akkor ott kellene lennie a beállítások - hangok listájában (legfelül). Újraindítás után sincs ott?


Ha másképp nem megy, akkor ezzel az alkalmazással a telefonon lévő zenék közül meg tudsz vágni egyet, és be tudod állítani : [link]

2014. febr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"Ez az elem csak a Család szolgáltatás beállítása után vásárolható meg."

Mit kell most tennem?

2014. febr. 11. 19:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Tehát új a készüléke... :) Amivel bejelentkeztél / vagy létrehoztál Microsoft fiók, rosszul van megadva a születési dátumod, és az Áruházból csak 18 éven felüliek tölthetnek le alkalmazásokat. Nem kell mást tenned, mint megváltoztatni a születési dátumod: live.com -> jobb felső sarokban fiókbeállíátsok ;)
2014. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem fogadta el az emailemet, pedig mindegyikkel megneztem.

Hogyan tudom visszanézni az email címemet?

2014. febr. 11. 19:51
 5/10 anonim ***** válasza:
beállítások - e-mail+fiókok
2014. febr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Beléptem, de a Fiókbeállítások alatt mire kéne rámennem?

Nem találok olyat, hogy visszaállíthassam a kort.

2014. febr. 11. 20:25
 7/10 A kérdező kommentje:

Megcsináltam.

Köszönöm.

2014. febr. 11. 20:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Valamiért nekem se megy,bemásoltam a ringtones mappába,9 mb mp3 zene,de nem látja a telefon.Az újraindítás se segített.a számítógép viszont látja a zenét.
2014. márc. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ugyan az a bajom mint a 8. kérdezőnek!
2014. szept. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem is sajnos.
2014. nov. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!